Наша компанія пропонує післягарантійний ремонт телевізорів у клієнта, незалежно від моделі, діагоналі екрану чи складності несправності. Співробітники, що працюють на виїзді, приїдуть у зручний час та виконають ремонт будь-яких телевізорів у вашій присутності.

Незважаючи на те, що сучасні телевізори надійні, в них використовуються новітні прогресивні технології, це жодним чином не виключає той факт, що Вам не знадобиться ремонт телевізора в Києві. На питання: «Як швидко вирішити проблему?», «Як заощадити час, сили та нерви?», відповідь проста - викликати телемайстра, котрий виконає ремонт телевізорів в Києві та Київській області.

Наші майстри вже багато років працюють з будь-якими марками телевізорів:

- для нас не має значення, брендова це модель чи більш бюджетний сегмент;

- ми виконуємо ремонт РК, LCD, LED, плазмових телевізорів, незалежно від розміру діагоналі та року випуску;

- ми беремося за післягарантійний ремонт телевізорів всіх поколінь та марок;

- країна-виробник також не має значення, оскільки у нас великий досвід роботи з моделями китайського виробника;

Кожен власник телевізора повинен знати, поламаний пристрій - це не вирок. Більш того, тепер немає потреби транспортувати громіздкий телевізор з тендітною матрицею в сервісний центр. Телемайстер зробить усе необхідне для реабілітації телевізора, незалежно чи це відомі Samsung, LG, Panasonic, Sharp, KIVI, Loewe, чи будь-які інші марки. Перед початком усунення проблеми, буде проведена діагностика, а потім виконаний ремонт телевізорів в Києві з наданням гарантії на нього.

Наші майстри виконують ремонт будь-яких марок телевізорів, а саме:

Дата виконання: 27.01.2022
Заявка №:
20031
Пристрій, виробник, модель:
46-дюймовий 3D телевізор Самсунг UE46ES7507 (Samsung) належить до лінійки 2012 року та наділений підтримкою функції Smart TV та Wi-Fi. Завдяки фірмовій технології інтелектуального керування телевізором можна керувати за допомогою жестів чи голосових команд. Вбудована камера з розпізнаванням обличчя здатна запам'ятовувати користувача, що уможливлює відвідування онлайн сервісу Samsung Smart Hub в автоматичному режимі, без введення логіну та пароля.    
Причина виклику телемайстра:
Замовнику потрібен ремонт телевізора в Київській області, тому він телефоном зробив виклик телемайстра, який надає послуги на виїзді. Причина виклику – телевізор перезавантажується на заставці. Оскільки наші телемайстри виконують ремонт вдома у користувача, обслуговуючи місто Київ та Київську область, виклик було прийнято.
Дата виконання: 06.05.2019
Заявка №:
90233
Пристрій, виробник, модель:
24-дюймовий РК LED телевізор Ерго LE24M3W (Ergo) підтримує відеостандарти: PAL, SECAM, NTSC, а також наділений вбудованим цифровим тюнером DVB-T/C, що дозволить приймати високоякісний телесигнал з різних джерел. У ньому відмінно поєднується доступність, інноваційний дизайн та широкі функціональні можливості.
Причина виклику телемайстра:
Телевізор не включається і навіть не світиться індикатор. З цієї причини потрібен післягарантійний терміновий ремонт телевізорів по Києву. Замовник по телефону викликав нашого телемайстра, що працює на виїзді. Дана послуга зручна тим, що позбавляє від транспортування телевізора в сервісний центр.
Дата виконання: 21.03.2019
Заявка №:
90162
У 42" Smart телевізорі Філіпс 42PFL5405H з активною матрицею Full HD немає зображення на екрані, з цієї причини потрібний терміновий ремонт ТВ в Києві вдома у замовника. Телемайстер, що приїхав за вказаною адресою дізнався, що картинка на екрані зникла раптово, підсвічування та звук при цьому є. Зі слів клієнта стало зрозуміло, що спочатку в ТВ був «глюк», він «завис», потім зображення пропало взагалі.
Дата виконання: 25.02.2019
Заявка №:
90113
Замовник, що проживає в Київській області (м Вишневе, Києво-Святошинський район) викликав телемайстра до себе на дім, оскільки з ладу вийшов 24" LED телевізор Оріон LED2446. Наші майстри обслуговують не тільки столицю, але також виконують післягарантійний ремонт телевізорів в Київській області, тому в обумовлений час прибули до клієнта. З його розповіді дізналися, що з того моменту придбання телевізора, він нормально працював близько року, потім почалися збої в роботі.
Дата виконання: 25.01.2019
Заявка №:
90056
32-дюймовий 3D телевізор Самсунг UE32F6540AB з підтримкою Smart TV, котрий зібраний в 2013 році, перестав включатися, раніше були вади на зображенні, особливо в області верхнього правого кута. Оскільки ми виконуємо ремонт телевізорів (м.Київ) та область на виїзді, тому телемайстер прибув за потрібною адресою. Цей LED телевізор в хорошому стані, його корпус без будь-яких механічних пошкоджень, до нас його ще не розкривали.
Дата виконання: 10.01.2019
Заявка №:
90016
39" LED телевізор ЛЖ 39LA620 S з підтримкою 3D, Smart TV та Wi-Fi відмовляється вмикатися через те, що працював під час грози, він був включеним в електромережу. Замовник, що мешкає в Київській області зателефонував до сервісного центру та викликав телемайстра на дім, оскільки транспортувати пристрій важко.
Дата виконання: 13.05.2018
Заявка №:
80461
Не працює 3D телевізор Самсунг UE40H6203, він не вмикається, більш того, навіть не світиться індикатор. В даному випадку необхідний ремонт ТБ (м.Київ) в домашніх умовах, оскільки транспортувати пристрій з великою 40-дюймовою матрицею в сервісний центр вкрай важко. Телемайстер, що приїхав до клієнта на дім, дізнався, що в цьому ТБ з підтримкою Smart TV та Wi-Fi використовується матриця CY-DF400CSLV3V, однак з ладу вийшов блок живлення BN44-00765A, на котрому розташований трансформатор KS-1432AAK.
Дата виконання: 05.04.2018
Заявка №:
80330
В роботі плазмової панелі Ел Джі 50PF95 з великою діагоналлю екрану 50-дюймів, виникли проблеми. Пропрацювавши 5-7 хвилин він самостійно починає відключатися. З цієї причини потрібен терміновий телеремонт в Києві, тому користувач викликав телемайстра на дім. Приїхавши в домовлений час та виконавши діагностику, для чого телевізор повністю розбирався, ним зроблено висновок, що проблема в несправному блоці живлення EAX32730301/5.
Дата виконання: 31.10.2017
Заявка №:
70675
3D-телевізор Самсунг UE40D7000 LS з 40-дюймовою матрицею LTJ400HL01-L та LED-підсвічуванням, в якому використовується MAIN BOARD BN41-01622C BN91-06793A - не вмикається після різкого стрибка електроенергії, що є досить поширеним явищем. В результаті потрібний ремонт телевізорів в Києві вдома у користувача. Дана модель з частотою розгортки панелі 800 Гц, наявністю широкого набору роз'ємів, в тому числі чотирьох HDMI та трьох USB. У ній використовується активна 3D-технологія.
Дата виконання: 09.10.2017
Заявка №:
70747
РК телевізор з 32" матрицею Самсунг LE32R71 B перестав включатися і користувач вирішив, щоб ремонт телевізора в Києві був виконаний вдома, тому викликав нашого телемайстра. Він приїхав за вказаною адресою та дізнався, що телевізор післягарантійний, він працював нормально, але був різкий стрибок напруги мережі, після якого він згаснув та більше увімкнути його не вийшло. Дана модель з кутом огляду 176°, форматом екрану 16:9 та контрастністю 1000: 1: 1.