Поради та секрети телемайстра, для цього не обов'язково відвідувати форум телемайстрів.

На сьогодні у кожній квартирі є сучасний телевізор, чи то рідкокристалічний, з LED підсвіткою або плазмовий, котрий в технологічному плані є дуже складним. Відповідно, він, як і будь-яка інша техніка виходить з ладу з найрізноманітніших причин, у тому числі при неправильному використанні. Скориставшись такою послугою, як телемайстер виклик на дім, спеціалістом будуть виконані не тільки відновлювальні роботи, але надана вичерпна інформація, стосовно першопричини поломки. Також надається консультація щодо правильної експлуатації телевізора надалі.

Всі поради телемайстра будуть орієнтовані на те, що для якісної роботи телевізора необхідно дотримуватись декількох нескладних правил, а саме користуватись ним при кімнатній температурі і вологості. Пристрій може вийти з ладу через різкі перепади температури, в результаті чого на поверхні телевізора почне з'являтися конденсат, що негативно вплине на роботу поляризатора в РК матриці. Причиною виникнення короткого замикання всередині телевізора стане скупчення пилу, тому використовувати його рекомендується у чистих приміщеннях. Рідина, котра потрапила в телевізор, гарантовано пошкодить внутрішні компоненти друкованого монтажу, такі як кола живлення та ін. Так як в LCD телевізорі використовується скло, відповідно удари, вібрація, недбале поводження негативно вплинуть на його роботу. Окрім цього, легко пошкодити еластичну плівку на поверхні LCD екрану. Сучасні телевізори складаються з компонентів, максимально чутливих до перепадів напруги в електричній мережі, тому в даному випадку поради телемайстра будуть націлені на те, що необхідно придбати пристрій котрий би захищав від такої неприємності. Не рекомендується протирати поверхню телевізора різними, не призначенними для цього речовинами, наприклад, спиртом, адже для цього існують спеціальні засоби.

Багато користувачів, в надії самостійно виправити несправність телевізора, шукають рішення в інтернеті, що в принципі не вірно. Жоден форум не в змозі дати вичерпні відповіді, адже у кожної проблеми існують свої нюанси, розібратися з котрими без попередньої діагностики практично не можливо. В даному випадку секрети телемайстра мало чим допоможуть, адже зламаний телевізор все одно доведеться ремонтувати. Однак, варто скористатись низкою порад, а саме: вимикати телевізор з розетки під час грози, не залишати його в черговому режимі на час довгої відсутності, не підключати різноманітні зовнішні пристрої у ввімкненому режимі, не допускати потрапляння вологи всередину телевізора та ін. Дотримуючись цих нескладних правил, користувач зможе насолоджуватися відмінною роботою свого телевізора протягом багатьох років.