Якщо ви придбали телевізор, з функцією Смарт ТВ, може виникнути необхідність, шоб налаштування Smart TV або підключення Android приставки виконувалось досвідченим фахівцем, адже потрібне під'єднання телевізора до локальної Wi-Fi або провідної мережі, із здійсненням всіх налаштувань в меню ТВ. Перейшовши на головну сторінку сайту, ви зможете швидко оформити виклик телемайстра на дім в місті Києві та передмістях. Тепер не потрібно вивчати інструкції та налаштування нового телевізора, так як майстер зробить все за Вас. Також Ви отримаєте консультації по експлуатації телевізора.

Дата виконання: 30.01.2022
Заявка №:
20036
Пристрій, виробник, модель:
43-дюймовий РК LED телевізор Філіпс 43PUS6401/12 (Philips), що зібраний у Польщі, наділений найпрогресивнішими технологіями та функціями, включаючи Smart TV (ОС Android 6.0), WI-Fi та широкий спектр роз'ємів - 3 USB, 4 HDMI, SC (RGB/CVBS), Ethernet-LAN RJ-45 та інші. У телевізорі використовується фонова підсвітка Ambilight, завдяки якій візуально розширюються межі екрана та посилюються враження від перегляду.
Причина виклику телемайстра:
Користувач викликав телемайстра, який працює на виїзді до Святошинського району (Борщагівка), щоб у його присутності було виконано налаштування телевізора Смарт ТВ, а саме, налаштування Android та додатків, для отримання можливості переглядати на великому екрані улюблені передачі, різні програми, а також інший контент.
Дата виконання: 27.05.2019
Заявка №:
90275
Пристрій, виробник, модель:
Соні KD-43XF7596 (Sony) - це сучасний 43-дюймовий 4К-телевізор, що володіє відмінною функціональністю та багатим асортиментом інтегрованих цифрових тюнерів. Завдяки платформі Smart TV, що працює на базі ОС Android, користувач має можливість скористатися голосовим пошуком, функцією Time Shift та масштабуванням зображення (Upscaling), аж до 4К. За високу якість зображення несе відповідальність графічний процесор X-Reality PRO
Причина виклику телемайстра:
Замовнику потрібне налаштування Смарт ТВ Соні, з цієї причини він викликав телемайстра, що надає послуги на виїзді. Фахівець приїхав в Троєщина (Лівий берег Дніпра) та дізнався, що даний телевізор, що виготовлений в 2018 році (Малайзія) встановлений на спеціальній тумбі.
Дата виконання: 21.05.2019
Заявка №:
90268
Пристрій, виробник, модель:
Манта 55LUA57L (Manta) - це доступний UltraHD телевізор з великою 55-дюймовою матрицею, повноцінною системою SMART TV на базі OS Андроїд 4.4 і високою енергоефективністю А класу. Модель ТБ відноситься до бюджетної категорії 4К телевізорів, вона наділена вбудованим модулем Wi-Fi і відмінним набором портів та інтерфейсів, в число яких входить три HDMI.
Причина виклику телемайстра:
Користувач викликав телемайстра на свою адресу (Святошинський район м.Києва), щоб в його присутності було виконане налаштування Андроїд ТБ, що дозволить йому переглядати на великому екрані свої улюблені програми, передачі та інший контент.
Дата виконання: 15.05.2019
Заявка №:
90260
Пристрій, виробник, модель:
42-дюймовий LED телевізор ЛДЖ 42LN575V, в якому використовуються найпрогресивніші технології, такі як, Smart TV та Wi-Fi, відрізняється хорошим кутом огляду 178°/178°. У ньому застосовано потужний процесор зображення Triple XD Engine. Завдяки трьом роз'ємам USB 2.0 та трьом HDMI, цей телевізор може виступати в ролі повноцінного домашнього кінотеатру.
Причина виклику телемайстра:
Замовник викликав телемайстра, що працює на виїзді, щоб він виконав налаштування Smart TV LG. Спеціаліст приїхав в домовлений час в район «Почайна» (20-я станція Київського метрополітену) та дізнався, що також потрібно встановити додаткі YouTube та Fork Player.
Дата виконання: 12.04.2019
Заявка №:
90191
Пристрій, виробник, модель:
32-дюймовий LED телевізор Самсунг UE32N5300AUXUA (Samsung) наділений безліччю цікавих технологій, за рахунок яких користувач має можливість насолодитися відмінною якістю як зображення, так і звуку. Контраст і кольори відтінків, а також мінімальні спотворення на екрані, все це досягається завдяки технології Micro Dimming Pro. Модель доповнена функцією Smart TV та Wi-Fi.
Причина виклику телемайстра:
Клієнту потрібне налаштування Смарт ТВ на телевізорі, з цієї причини фахівець, що працює на виїзді приїхав за вказаною адресою в Оболонський район м.Києва. Від замовника він дізнався, що телевізор раніше не відкривався, його ремонт не виконувався.
Дата виконання: 03.04.2019
Заявка №:
90183
Пристрій, виробник, модель:
40-дюймовий LED телевізор Самсунг UE40MU6470U (Samsung) з роздільною здатністю 3840x2160 (4K), наділений «розумним» функціоналом, у тому числі Smart TV (OS Tizen). У нього вбудований Wi-Fi модуль, а наявність роз'ємів і портів вражає своєю різноманітністю. В їх число входять HDMI, USB 2.0, компонентний вхід, композитний вхід та ін.
Причина виклику телемайстра:
Замовнику потрібне налаштування Smart TV телевізора, тому він викликав телемайстра в селище міського типу Чабани (Києво-Святошинський район Київської області). Ми надаємо такі послуги на виїзді, тому фахівець в обумовлений час прибув за вказаною адресою.
Дата виконання: 27.08.2018
Заявка №:
80812
Користувач сучасного 65-дюймового телевізора, у котрого зігнутий екран Самсунг UE65MU9000 UXUA, підтримує функції Smart TV (ОС Tizen) та має вбудований Wi-Fi модуль, викликав телемайстра до себе на дім, оскільки потрібне налаштування Smart TV Samsung. Телемайстер приїхав у житловий масив Нивки, що в Шевченківському районі міста Києва та дізнався, що цей телевізор Samsung наділений широким набором портів та роз'ємів, в тому числі чотирма HDMI, трьома USB та ін., в ньому використовується потужний процесор зображення Quad-Core.
Дата виконання: 04.08.2018
Заявка №:
80800
Український 32-дюймовий телевізор китайського виробництва Ківі 32HK30G наділений функціями Smart TV (платформа Android 6.0) та Wi-Fi модулем. За рахунок цього в значній мірі буде легшим налаштування Smart TV Kivi, оскільки для цього не потрібне залучення проводів. Телемайстра, що працює на виїзді, викликали в Солом'янський район міста Києва, куди він прибув у домовлений час. Щоб підключити цю функцію бездротовим способом, необхідно мати в телевізорі Kivi вбудований Wi-Fi модуль. Саме він буде «ловити» Інтернет від роутера.
Дата виконання: 28.07.2018
Заявка №:
80483
Користувач, котрий проживає в Солом'янському районі м.Києва викликав телемайстра до себе на дім, щоб налаштувати Смарт телевізор Самсунг UE48H6200AW, що підтримує 3D, Smart TV та Wi-Fi. Крім того, цей 48-дюймовий (121,9 см) телевізор наділений великою кількістю роз'ємів та портів, в число котрих входять HDMI, USB 2.0 та інші. Фахівець, що прибув за вказаною адресою дізнався, що потрібне налаштування Смарт каналів та переклад на українську мову. Щоб задіяти всі функції цієї сучасної і дуже популярною технології, необхідно підключити телевізор до Інтернету.
Дата виконання: 20.07.2018
Заявка №:
80317
Панасонік TX-55FX550E - сучасний Смарт ТВ телевізор, у якого великий 55-дюймовий (139,7 см) екран, а також є підтримка такої функції, як Android TV та Wi-Fi. Користувачеві, що проживає в Солом'янському районі міста Києва потрібне термінове налаштування Смарт ТВ Панасонік. Він зробив заявку по телефону, щоб скористатися послугою телемайстра на дім. Він приїхав в домовлений час та дізнався, що дана модель телевізора з широким асортиментом портів та роз'ємів, в тому числі трьома HDMI.