З тих пір, відколи з'явився перший телевізор, він став невід'ємною частиною нашого життя. Сьогодні вже пішли в минуле телевізори з кінескопами, їм на зміну прийшли більш прогресивні, з плоскими панелями - рідкокристалічні, LCD, LED, проекційні, плазмові, Smart TV, 3D. Завдяки такому широкому вибору, кожен може підібрати телевізор, котрий би відповідав усім вимогам - типу, якості, вартості. Однак, чим сучасніше телевізори, тим вони технологічно складніші. Завдяки бурхливому розвитку мікроелектроніки, вони досить надійні, однак несправності телевізорів можуть виникнути в будь-який момент. Вчасно звернувшись за допомогою до фахівця, будуть точно визначені причини будь-якої несправності, після чого виконаний ремонт, відповідно «життя» телевізора на цьому не закінчиться.

Сучасні телевізори є досить громіздкими, та крихкими пристроями, тому не завжди раціонально транспортувати їх у сервіс. Наш приватний телемайстер приїде на дім до клієнта м. Київ і передмістя, за допомогою діагностики точно визначить причини несправності, після чого виконає ремонт, надавши на нього гарантію. У розпорядженні наших фахівців є сучасне вимірювальне портативне обладнання, необхідні деталі та комплектуючі, технічна документація. Визначення несправності телевізорів, подальше відновлення виконується за розцінками, ознайомитися з котрими можна на сайті. Тут також легко зробити виклик телемайстра, заповнивши заявку на головній сторінці.

Сучасний РК телевізор складається з наступних основних компонентів. Це - блок живлення, необхідний для забезпечення інших вузлів різною напругою. Не зважаючи на наявність декількох видів захисту, вони не завжди спрацьовують. Якщо з'явилися несправності телевізорів, котрі проявляються в тому, що пристрій не включається, індикатор не горить, запуск телевізора відбувається із затримкою, вимикання відбувається через деякий час роботи, після включення пропадає зображення, звук при цьому залишається, відповідно причина проблеми в БЖ. Інвертор телевізора (блок підсвічування) несе відповідальність за перетворення низької (12, 24 В) напруги, що надходить з БЖ у високу. Якщо проблема у даному вузлі, можливі несправності виявляються по різному - після включення телевізора, нижня частина екрану темніша за верхню (або навпаки) і зображення зразу зникає, можуть з'являтись тіні рухомих об'єктів. Важко переоцінити в телевізорі наявність основної плати (Main Board), що відповідає за управлінням всіх його головних вузлів. На даному модулі є центральний процесор, DC-DC конвертори, тюнер, тимчасова, постійна пам'ять. Несправності телевізорів можуть проявлятися погіршенням зображення, непрацюючими входами (HDMI), у налаштуванні телевізора і т.д. Не менш важливими в телевізорі є матриця, Таймінг-Контролер (T-Con). Гарантовано буде потрібним усунення несправностей, коли на екрані смужки, порушена гамма кольорів. Це свідчить про те, що з ладу вийшов таймінг-контролер. Матриця у більшості випадків ламається в результаті механічних впливів - ударів, поштовхів, подряпин, залиття рідиною. В даному випадку відновити матрицю неможливо.

Нашими телемайстрами здійснюється ремонт телевізорів з будь-яким типом несправностей, у тому числі: