Ніхто не буде сперечатися, що через низку причин, навіть найбільш надійна техніка, може вийти з ладу. Це стосується і телевізорів, таких як РК чи плазмових, що присутні сьогодні практично в кожній квартирі. Та займатися їх ремонтом не завжди актуально, оскільки на це знадобиться не тільки багато часу та сил, але і грошових витрат, в окремих випадках, зокрема, при необхідності заміни матриці, досить великих. А якщо до того ж, телевізор застарів, значно простіше придбати новий. Але що ж робити зі старим? Саме тому виникає потреба в такій послузі, як скупка телевізорів під розбірку. Така тенденція пояснюється дуже просто - це постійне оновлення модельних рядів техніки, що відрізняються кращим функціоналом, продуктивністю.

Якщо ви зіткнулися з такою неприємністю, коли з ладу вийшов телевізор і відновлення його роботи коштуватиме половину ціни, не турбуйтеся, тому що вихід є! Наша компанія в Києві пропонує таку послугу, як скупка телевізорів (неробочих, зламаних, несправних, розбитих), будь-яких моделей, окрім кінескопних та гарантує швидкість, зручність та прозорість угоди.

Ми здійснимо викуп телевізорів в будь-якому стані. Якщо ви вважаєте, що ремонт телевізора не актуальний і бажаєте придбати новий, тоді сміливо звертайтеся до нас. Тепер вам не потрібно витрачати час на розміщення оголошень або спілкування по телефону з покупцями. Ми пропонуємо вам інше вирішення проблеми - максимально вигідне. Ви можете здати телевізор на запчастини нам, відразу отримати гроші та піти в магазин по нову сучасну модель.

Ми купуємо будь-які БВ телевізори, окрім кінескопних. Це - РК, LCD, LED або плазмові. Також, ми на вигідних умовах купимо у вас будь-яку модель з функцією 3D. Сьогодні, продати нам телевізор на запчастини в місті Київ можна в будь-який зручний для клієнта час, незалежно від марки, моделі. Варто відзначити той факт, що для нас не є важливим наявність тріщин, подряпин або інших механічних пошкоджень на корпусі пристрою. Наш телемайстер виконає експертизу виробу і запропонує найбільш обґрунтовану вартість, яка влаштує кожну зі сторін. Крім того, скупка телевізорів, котрі відпрацювали свій робочий ресурс передбачає практично моментальний розрахунок.

Ви можете нам продати не тільки несправний, неробочий чи телевізор, котрий вийшов з ладу, а також і після потрапляння вологи, чи з розбитою матрицею. Наш фахівець, який прибув за адресою, щоб відновити його працездатність, виконає діагностику і точно визначить наскільки доцільним буде ремонт. Якщо ж ні, то він зможе забрати пристрій в сервісний центр, а вам залишиться тільки отримати певну суму.

Вартість, за якою ми купуємо будь-які неробочі телевізори, крім кінескопних, залежить також від самої поломки. Найменше на ціну неробочого телевізора на запчастини впливатиме модель, діагональ та ін. чинники. У будь-якому випадку ми завжди вам запропонуємо адекватну ціну.