Не секрет, що сучасні телевізори є максимально складними пристроями, тому пошук несправностей, а також будь-які відновлювальні роботи вимагають специфічних знань, умінь, та великого практичного досвіду. Не дивлячись на те, що більша частина несправностей може вирішитися тільки в умовах сервісного центру, оснащеного спеціальною вимірювальною технікою, обладнанням, однак безліч проблем можна вирішити на дому у клієнта. Щоб правильно виконати відновлення роботи телевізора, потрібна точна діагностика, за допомогою котрої можна спланувати усі подальші дії стосовно ремонту.

Заповнивши заявку на сайті або зателефонувавши по телефону, ви зможете зробити виклик телемайстра Київ, який спочатку проведе поверхневу діагностику. Для цього замовнику необхідно назвати тип телевізора, його модель, рік випуску, а також коротко описати проблему, що виникла. Це дозволить фахівцеві правильно зорієнтуватися з несправністю, що заощадить час, коли майстер приїде за викликом. Діагностика РК, LED, LCD, плазмового або іншого типу телевізора з виїздом на дім проводиться безкоштовно, тільки в тому випадку, якщо виконується подальший ремонт. Наш телемайстер обслуговує м. Київ і його передмістя, адже в його наявності є автотранспорт, потрібне обладнання, інструменти для виконання ремонту будь-якого типу, моделі телевізора.

Всі відновлювальні роботи здійснюється тільки після того, як буде виконана точна, повна діагностика телевізора. Жоден професіонал не візьметься, навіть за найпростіший ремонт, грунтуючись на власних здогадах. Спочатку він їх перевірить, щоб не зробити критичної помилки. Для чого необхідна детальна діагностика несправностей телевізора? Справа в тому, що відновлювальні роботи будь-якого телевізора стосуються як традиційних мікросхем, так і програмного забезпечення. Також, ремонт телевізорів вимагає особливого підходу, адже в сучасних моделях використовуються найновіші інноваційні розробки. Вони максимально близькі до комп'ютерної техніки, а це означає, що працювати звичайним паяльником не вийде. Саме тому, діагностика повинна виконуватися з максимальною ретельністю, це дозволить майстру надалі займатися виключно місцем поломки. Важливим чинником є те, що тестування стосується всіх мікросхем, адже фахівець повинен бути впевнений, що найближчим часом решта мікросхеми не вийдуть з ладу. З цієї причини, ним проводиться додаткова перевірка, що дозволить упевнитись у відсутності слабких місць. Така детальна діагностика убезпечить власника техніки від різних додаткових неприємностей у майбутньому. Не дивно, що без діагностики, ремонт телевізора не виконується ніколи. Наш майстер спочатку переконається в наявності тієї чи іншої несправності, після чого приступить до роботи. І, нехай це створить певні незручності клієнтові, однак гарантовано не буде зроблена помилка, наслідки котрої можуть бути критичними, відповідно, ціна на ремонт виявиться високою.