Заявка №
90233
✓ Пристрій, виробник, модель

24-дюймовий РК LED телевізор Ерго LE24M3W (Ergo) підтримує відеостандарти: PAL, SECAM, NTSC, а також наділений вбудованим цифровим тюнером DVB-T/C, що дозволить приймати високоякісний телесигнал з різних джерел. У ньому відмінно поєднується доступність, інноваційний дизайн та широкі функціональні можливості.

✓ Причина виклику телемайстра

Телевізор не включається і навіть не світиться індикатор. З цієї причини потрібен післягарантійний терміновий ремонт телевізорів по Києву. Замовник по телефону викликав нашого телемайстра, що працює на виїзді. Дана послуга зручна тим, що позбавляє від транспортування телевізора в сервісний центр.

✓ Діагностика телемайстра

Перше, що зробив фахівець - розібрав телевізор, що необхідно для проведення первинної діагностики. Тільки після неї виконується ремонт телевізорів по Києву. Це дозволило дізнатися, що в даній моделі використовується плата Main Board 17MB82-2 з процесором MT5820LUNU, однак вона повністю справна. Проблема в іншому, з ладу вийшов блок живлення 17IPS61-3, на якому погоріло багато деталей. Така проблема могла статися з різних причин.

✓ Роботи з виконання заявки

У даному випадку ремонт телевізорів по Києву звівся до того, що довелося перепаювати багато компонентів, котрі згоріли. Це резистори, діоди, але в більшості, конденсатори з різним номіналом. Це дало позитивний результат, оскільки телевізор включився.

✓ Загальна вартість послуги телемайстра

Цей ремонт з гарантією обійшовся клієнту з м.Києва 800 грн.

✓ Висновки та поради телемайстра

В цілому телевізор в хорошому стані, однак він міг вийти з ладу через перепад напруги в мережі або працюючи під час грози. Сучасні РК телевізори досить часто схильні до подібних проблем. Такий висновок зроблений телемайстром після ремонту. Він також рекомендував користувачеві звертати на ці моменти увагу, можливо має сенс придбати спеціальний стабілізатор напруги, який захистить телевізор в подальшому від різних несприятливих впливів.

Додати коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.