Заявка №
20031
✓ Пристрій, виробник, модель

46-дюймовий 3D телевізор Самсунг UE46ES7507 (Samsung) належить до лінійки 2012 року та наділений підтримкою функції Smart TV та Wi-Fi. Завдяки фірмовій технології інтелектуального керування телевізором можна керувати за допомогою жестів чи голосових команд. Вбудована камера з розпізнаванням обличчя здатна запам'ятовувати користувача, що уможливлює відвідування онлайн сервісу Samsung Smart Hub в автоматичному режимі, без введення логіну та пароля.    

✓ Причина виклику телемайстра

Замовнику потрібен ремонт телевізора в Київській області, тому він телефоном зробив виклик телемайстра, який надає послуги на виїзді. Причина виклику – телевізор перезавантажується на заставці. Оскільки наші телемайстри виконують ремонт вдома у користувача, обслуговуючи місто Київ та Київську область, виклик було прийнято.

✓ Діагностика телемайстра

Після того як телевізор розібрали, телемайстер з'ясував, що у цій моделі використовується матриця LTJ460HQ10-L, а також плата MAIN BOARD BN41-01800A, у роботі якої виникла несправність, що повністю підтвердила виконана діагностика. Також встановлено, що ремонт плати можливий на компонентному рівні, тому її заміна не буде потрібна.

✓ Роботи з виконання заявки

З такою несправністю виконано ремонт телевізора в Київській області, а саме відновлено працездатність плати MAIN BOARD, для чого довелося перепаяти багато різних деталей (діоди, резистори, конденсатори). Замінено мікросхему пам'яті, виконано прошивку пам'яті. Після такого ремонту, на який видано гарантію, телевізор уже не перевантажується на заставці.

✓ Загальна вартість послуги телемайстра

Цей ремонт по відновленню плати MAIN BOARD коштував 2400 грн.

✓ Висновки та поради телемайстра

В процесі експлуатації телевізорів користувачі часто стикаються з різними проблемами, які виникають як через неправильну експлуатацію, так і з причини виходу з ладу внутрішніх деталей. У цьому випадку несправність пов'язана з виходом з ладу плати MAIN BOARD. Замовнику з Київської області надано ряд рекомендацій щодо подальшої експлуатації телевізора після складного та дорогого ремонту.

Додати коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.