Заявка №
90230
✓ Пристрій, виробник, модель

РК LED телевізор з 39-дюймовою (99 см) матрицею Самсунг UE39F5500AK (Samsung) наділений прогресивними технологіями, такими як, Smart TV, Wi-Fi. У нього відмінний асортимент роз'ємів, в число яких входять три HDMI, два USB та ін. За якість об'ємного звуку несуть відповідальність два динаміка по 10 Вт кожен.

✓ Причина виклику телемайстра

В телевізорі пробитий екран, тому необхідна негайна заміна РК матриці телевізора. Оскільки такої складності ремонт можливий виключно в умовах сервісної майстерні, саме такі пояснення були дані замовнику по телефону, тому через деякий час він доставив його туди.

✓ Діагностика телемайстра

Як виявилося, телевізор був встановлений на тумбі, діти під час гри щось запустили і потрапили в екран. В результаті цього заміна РК матриці телевізора неминуча, оскільки на ній в місці удару з'явилася дірочка, що святиться. Від неї в різні боки довгі та короткі тріщини, між якими багато кольорових ліній, в тому числі пунктирних. Біля лівої бокової та верхньої рамки утворилися великі білі плями. Посередині залишилася світитися заставка.

✓ Роботи з виконання заявки

У першу чергу була замовлена та придбана нова ідентична 39" панель. Після цього, використовуючи спеціальне обладнання, знята розбита. Тільки потім виконана заміна РК матриці телевізора з наступними налаштуваннями по зображенню. Замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість послуги телемайстра

Вартість нової деталі та її заміна обійшлися 5400 грн.

✓ Висновки та поради телемайстра

Такі проблеми, як в даному випадку, коли з ладу виходить тендітна матриця, зустрічаються досить часто. Багато користувачів, вважаючи невигідним заміну, поспішають в магазин за новим телевізором. Щоб уникнути подібних несправностей і дорогого ремонту в подальшому, а також оскільки в будинку маленькі діти, замовнику рекомендовано встановити телевізор не на тумбі, а закріпити на стіні, причому якомога вище. Також необхідно провести роз'яснювальну роботу з дітьми.

Додати коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.