Заявка №
90218
✓ Пристрій, виробник, модель

40-дюймовий РК LED телевізор Філіпс 40PFL6606 T/12 (Philips) з підтримкою функції Smart TV. У даній моделі застосовані технології Perfect Motion Rate (PMR) 400 Гц для неймовірної чіткості зображення та Full HD TV з Pixel Plus HD для відображення деталей. Телевізор наділений 3 входами HDMI і вбудованим тюнером DVB-T2 для прийому телесигналу високої чіткості.

✓ Причина виклику телемайстра

Замовнику знадобився виїзд телемайстра до нього додому, що є досить затребуваною послугою, котра позбавляє від складного транспортування телевізора в сервісну майстерню. Він передбачає, що проблема сталася після перепаду напруги, оскільки до цього все було нормально.

✓ Діагностика телемайстра

Телемайстер приїхав в домовлений час, розібрав телевізор та дізнався, що в ньому використовується матриця LK400D3LB83. Однак, будь-який виїзд телемайстра починається з первинної діагностики, за допомогою якої точно встановлено, що з ладу вийшов блок живлення 3PAGC20023A-R з трансформатором 2NP000182DB-R.

✓ Роботи з виконання заявки

Після того, як були перепаяні такі компоненти, як резистори, конденсатори різного номіналу, працездатність блоку живлення повністю відновлена. Це був результативний виїзд телемайстра, після якого телевізор повністю в робочому стані.

✓ Загальна вартість послуги телемайстра

Такий ремонт на виїзді обійшовся клієнту 1200 грн.

✓ Висновки та поради телемайстра

В даному випадку, телевізор дійсно вийшов з ладу через стрибок напруги, що характерно для міських квартир. Це призвело до того, що перегоріло багато деталей. Щоб уникнути подібних несправностей в подальшому, телемайстер рекомендував користувачеві придбати спеціальний стабілізатор напруги. Він захистить телевізор від перепадів напруги мережі, гарантуючи тривалу його експлуатацію.

Додати коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.