Заявка №
90248
✓ Пристрій, виробник, модель

ЕЛЖІ 42LM660T (LG) - це тонкий та елегантний 3D LED телевізор, що підтримує такі функції, як Smart TV та Wi-Fi. Дана модель виготовлена в 2012 році (Польща) і доповнена функцією «Машина Часу» (запис на зовнішній накопичувач), підтримка Skype.

✓ Причина виклику телемайстра

Потрібна термінова заміна матриці в телевізорі LG, на котрій механічні пошкодження. По телефону замовник повідомив, що ненавмисно потрапив по екрану зв'язкою ключів. Він попросив, щоб всі роботи виконувалися у нього вдома, однак йому відмовлено і запропоновано доставити телевізор в майстерню.

✓ Діагностика телемайстра

Попередній огляд показав, що залізні ключі досить сильно пошкодили панель, оскільки в місці удару з'явилася невелика дірочка. Від неї кілька коротких тріщин і ще одна, досить довга. Між короткими тріщинами кольорові смуги. Ледве проглядаються горизонтальні лінії вздовж нижньої рамки. Також з'явилася растрова пляма зеленого кольору. Такі «симптоми» свідчать, що заміна матриці в телевізорі LG неминуча.

✓ Роботи з виконання заявки

Оскільки замовник попросив, щоб нова панель повністю відповідала всім параметрам розбитої, це ускладнило процес. В результаті нам вдалося купити нову ідентичну панель, після чого був виконаний демонтаж розбитої та заміна матриці в телевізорі LG. Виконані всі необхідні налаштування. 

✓ Загальна вартість послуги телемайстра

Такий ремонт разом з новою деталлю коштував 7000 грн.

✓ Висновки та поради телемайстра

В даному випадку висновок один - до такого складного і дорогого ремонту, як заміна нової панелі, призводять як правило, не акуратні дії з боку самих користувачів. Подальші рекомендації полягали в тому, як правильно використовувати телевізор з тонкою та тендітною матрицею, а саме, намагатися берегти екран від навіть найменших механічних впливів (ударів, струсів, натискань, перекосів, падінь і т.п.). Якщо є можливістьта місце, розмістити телевізор на стіні.

Додати коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.