Потрібна термінова заміна розбитого 42" екрану LED телевізора LG 42LB631V.

Заявка №: 
90169
заміна матриці телевізора LG 42LB631V
заміна матриці телевізора LG 42LB631V
заміна матриці телевізора LG 42LB631V

В 42" Smart TV телевізорі ЛДЖ 42LB631V розбита матриця. Замовник подзвонив в сервісний центр, щоб викликати телемайстра до себе на дім. Однак такий ремонт, як заміна розбитого екрану телевізора в домашніх умовах не виконується, тому він доставив його в сервісний центр, упакованим в коробку від виробника. З його розповіді з'ясували, що дитина гралася пістолетиком з кульками, які потрапили в екран, на ньому відразу з'явилася дірочка, що світиться, трохи вище ще одна, але меньших розмірів, навколо яких тонкі тріщини. Довга, глибока тріщина є уздовж всієї нижньої рамки. Під нею біла пляма, на котрій проглядаються лінії. Ще один білий стовпець вздовж лівої бокової рамки. Уздовж верхньої рамки також довга тріщина. Праворуч білого стовпчика багато різнокольорових смуг, трохи далі дві жовті смуги, і ще далі - знову різнокольорові смуги. В даному випадку заміна розбитого екрану телевізора можлива, але для її виконання необхідно було замовити та купити ідентичну панель. Тільки після її отримання ми демонтували розбиту матрицю, а замість неї виконали результативну заміну.

Комментариев: 2 Просмотров: 432

Коментарі, запитання та відповіді

Доброго дня! Чи можлива заміна екрану у телевізорі Hitachi 43 дюйма, смарт тв? Вдарили джойстиком від приставки, половина екрану темна.

На телевізорі бренда Хітачі, правда діагоналі 32 вже змінили матрицю https://telemajster.kyiv.ua/potribno-kupyty-novu-matrycyu-dlya-televizora-hitachi-ld32vz07a-z-nastupnoyu-zaminoyu упевнени, що і екран розміром 43 "теж поміняємо.

Додати новий коментар