Заявка №
20043
✓ Пристрій, виробник, модель

"Розумний" телевізор початкового рівня ЛДЖ 43UJ630V (LG) з 43-дюймовою матрицею, наділений хорошими комунікаційними можливостями. Для бездротового підключення інших пристроїв передбачені порти DLNA, WiDi, Miracast, Bluetooth та Wi-Fi. У телевізорі використовується IPS-панель з роздільною здатністю 4К 3840x2160 пікселів. Платформа LG Smart TV працює на базі нової операційної системи WebOS 3.5.

✓ Причина виклику телемайстра

Оскільки дуже сильно пошкоджено матрицю, замовник зателефонував до нашого сервісного центру та запитав, чи зможемо ми в домашніх умовах замінити екран на телевізорі LG. У цій послузі йому відмовлено та запропоновано доставити телевізор у майстерню, оскільки такої складності ремонт можливий виключно у стаціонарних умовах, де для цих цілей є умови та відповідне ремонтне обладнання.

✓ Діагностика телемайстра

Після доставляння телевізора в майстерню з'ясувалося, що на екрані телевізора кілька сколів, що світяться, від яких в різні сторони тріщини різної довжини. На світлинах №1 та 2 видно, що візуально екран поділений на дві половини, права сторона повністю чорного кольору, а з лівого боку зосереджені всі дефекти. Між тріщинами багато вертикальних смуг та стовпців. З такими проблемами необхідно та можливо замінити екран на телевізорі LG.

✓ Роботи з виконання заявки

Насамперед вивчивши всі характеристики розбитого екрана, замовлений та куплений ідентичний новий. Після його одержання зняли зіпсовану панель, а на її місце встановили нову. На останній світлині телевізор після заміни екрана та виконаних налаштувань. Замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість послуги телемайстра

Ціна демонтажу, заміни нового екрану у телевізорі від LG – 7100 грн.

✓ Висновки та поради телемайстра

Цього разу нам вдалося знайти потрібну панель та результативно замінити екран на телевізорі LG, завдяки чому при правильній експлуатації він зможе пропрацювати досить тривалий час, оскільки всі внутрішні компоненти повністю справні. З боку користувача необхідно дбайливе ставлення до сучасного телевізора, у якого дуже вразлива до механічних дій матриця.

Додати коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.