Заявка №
90188
✓ Пристрій, виробник, модель

Телевізор Самсунг UE32J4500AK (Samsung), 2017р., наділений 32" LED матрицею, а також такими «розумними» функціями, як Smart-TV (Операційна система Orsay) та Wi-Fi. Поряд з гарною якістю зображення, телевізор відрізняється чистим, потужним звуком, оскільки в ньому використовується технологія Dolby Digital Plus, а акустична система складається з двох динаміків із сумарною потужністю 10 Вт.

✓ Причина виклику телемайстра

Замовник попросив купити екран на телевізор Cамсунг, який розбитий та виконати заміну у нього вдома, щоб не транспортувати пристрій в сервісний центр. Йому надані роз'яснення, що такої складності ремонт можливий тільки в стаціонарних умовах майстерні, тому він погодився доставити його туди.

✓ Діагностика телемайстра

Як виявилося в результаті сильного удару біля лівої бокової рамки на матриці з'явився скол і багато дрібних тріщин. Такі симптоми свідчать про те, що потрібно буде купити екран на телевізор Cамсунг та виконати заміну. Кілька довгих тріщин пішли по всій панелі. Праворуч удару видно білий вертикальний стовпець, ще кілька, але коротших, посередині екрану. Над логотипом Самсунг велика прямокутна пляма зі смуг. Тут також дві темні плями і горизонтальна синя лінія.

✓ Роботи з виконання заявки

Перш ніж зайнятися ремонтом, необхідно було замовити та купити екран на телевізор Cамсунг, котрий повністю відповідає усім характеристикам. Після її отримання фахівці сервісного центру акуратно демонтували розбиту матрицю і встановили ту, котру купили. Замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість послуги телемайстра

Ремонт + куплена панель коштували 3900 грн.

✓ Висновки та поради телемайстра

Оскільки ремонт по заміні екрану обійшовся значно дешевше придбання нового схожого телевізора, напрошується висновок, що звернення в сервісний центр було єдино правильним рішенням. Рекомендовано в подальшому максимально акуратно поводитися з телевізором, і зокрема з новою панеллю, берегти її від різного роду механічних впливів (ударів, вібрацій, сильних поштовхів і т.д.). Категорично забороняється протирати матрицю мокрою ганчіркою!

Додати коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.