Заявка №
90261
✓ Пристрій, виробник, модель

29-дюймовий телевізор ЛДЖ 28LF491U (LG) з ЛЕД підсвічуванням, увійшов в лінійку 2014 року. Він наділений такими прогресивними технологіями, як Smart TV, у нього є бездротовий інтерфейс Wi-Fi, а за високу якість зображення, досконалість кольору, контрасту та чіткості відповідає потужний процесор Triple XD Engine.

✓ Причина виклику телемайстра

Оскільки телевізор вийшов з ладу через механічні пошкодження на панелі, необхідно купити ЛЕД матрицю телевізора з наступною заміною. Такої складності ремонт неможливий в домашніх умовах, тому замовнику запропоновано, щоб він привіз телевізор в сервісний центр.

✓ Діагностика телемайстра

Як виявилося, телевізор використовувався в ніші меблів на «рідний» підставці. Діти бігали по кімнаті і дуріли, в цей час телевізор був включеним. Після того, як по екрану сильно вдарили, зображення пропало, замість нього з'явився досить великих розмірів скол та глибокі тріщини, що світяться і нагадують квітку. Між двома великими тріщинами вертикальна синя смуга. Тепер доведеться купити ЛЕД матрицю телевізора та виконати заміну.

✓ Роботи з виконання заявки

Нам вдалося купити ЛЕД матрицю телевізора, котра повністю підійшла за всіма параметрами. Після її отримання була демонтована панель з дефектами, а на її місце встановлена та, що купили. Після виконання всіх відповідних налаштувань зображення відмінної якості. 

✓ Загальна вартість послуги телемайстра

Нова матриця, що купили + встановлення 3100 грн.

✓ Висновки та поради телемайстра

До такого складного ремонту, як в даному випадку, привело не акуратне використання телевізора, у якого тонка і дуже тендітна матриця. Рекомендовано при можливості розмістити телевізор вище на стіні, тоді з'явиться більше шансів, що діти її не пошкодять знову і не доведеться купити ЛЕД екран заново.

Додати коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.