Заявка №
90201
✓ Пристрій, виробник, модель

Лібертон 32HE1HDT (Liberton) - це 32-дюймовий LCD телевізор з LED підсвічуванням, наявністю аналогового та цифрового тюнера, а також з роздільною здатністю 1366х768 (HD Ready). До нього необхідно підключити Android приставку MX PRO Q 4K TV BOX, яка забезпечує комфортну роботу і багатозадачність. На пристрої встановлені програми для перегляду телеканалів, онлайн відео, Skype і т.д.

✓ Причина виклику телемайстра

Клієнту потрібне підключення приставки Смарт ТВ в терміновому порядку, оскільки телевізор цю функцію не підтримує. З цієї причини він викликав фахівця, що працює на виїзді та обслуговує всі райони м. Києва, щоб всі роботи були виконані в його присутності.

✓ Діагностика телемайстра

Телемайстер приїхав за вказаною адресою (станція метро Харківська) та дізнався, що телевізор встановлений на спеціальній тумбі в вітальні, тут же буде розташована Смарт ТВ приставка MX PRO Q 4K TV BOX. Телевізор в хорошому стані, до нас він не відкривався та не ремонтувався, підключення приставки Смарт ТВ виконується вперше.

✓ Роботи з виконання заявки

Як засвідчує практика, існує кілька способів підключення приставки до телевізора, в залежності від моделі безпосередньо самої приставки та наявності певних портів в телевізорі. В даному випадку підключення приставки Смарт ТВ виконувалося через HDMI кабель, оскільки телевізор наділений HDMI портом.

✓ Загальна вартість послуги телемайстра

Дана послуга коштувала 300 грн.

✓ Висновки та поради телемайстра

Після того, як було виконано результативне підключення Android приставки, телемайстер що його виконував, поділився з замовником усіма необхідними порадами та рекомендаціями щодо правильного його використання, коротко пояснив всі переваги цієї сучасної та максимально популярної операційної системи. Також відповів на всі питання, що цікавили замовника, яких виявилося не мало.

Додати коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.