Заявка №
90269
✓ Пристрій, виробник, модель

32-дюймовий LED телевізор Самсунг UE32F5300AK (Samsung) з функцією Smart TV, але без наявності вбудованого Wi-Fi модуля. Ця модель виготовлена в 2013 році, в ній використовується двуядерний процесор зображення HyperReal Engine, а кут огляду дорівнює 178°/178°. У телевізора три роз'єми HDMI, два USB, завдяки чому його можна використовувати в якості домашнього розважального комплексу.

✓ Причина виклику телемайстра

В телевізорі пробита матриця, а оскільки ми точно знаємо де купити матрицю до телевізора в Києві, замовнику запропоновано привезти його в сервісну майстерню. Це пов'язано з тим, що з такою несправністю ремонт по заміні екрану в домашніх умовах неможливий. Як виявилося, по телевізору був сильний удар (дитина ненавмисно вдарила залізним іграшковим трактором), в результаті чого він повністю вийшов з ладу.

✓ Діагностика телемайстра

У місці, куди припав удар, утворився скол, від якого багато невеликих тріщин. Тут же довга кругова тріщина і ще одна, трохи вище, що закінчується у верхньому правому куті. Між тріщинами вертикальні кольорові смуги різної довжини. Практично весь екран сірий, лише посередині біло-коричнева растрова смуга, що складається з численних пересічних ліній Трохи нижче видно горизонтальну білу лінію. На матриці практично немає місця, де б не було будь-якого дефекту.

✓ Роботи з виконання заявки

У першу чергу ми з'ясували, де купити матрицю до телевізора в Києві, яка повністю ідентична розбитій. Після цього від'єднали всі шлейфи та демонтували розбиту деталь. Після результативної заміни нової панелі зробили всі необхідні налаштування. На матрицю, що купили + заміну замовнику з м.Києва видана гарантія.

✓ Загальна вартість послуги телемайстра

Нова матриця, що купили та її встановлення коштували 3800 грн.

✓ Висновки та поради телемайстра

З усього видно, що до такої несправності привело не акуратне використання телевізора. Такий ремонт став можливим, оскільки ми не один рік працюємо в даній сфері і знаємо, де купити матрицю до телевізора в Києві. На майбутнє рекомендовано більш дбайливо ставитися до даного пристрою, уникати поштовхів та ударів по ньому, берегти від падінь та потрапляння всередину вологи. Це гарантія того, що телевізор пропрацює ще досить тривалий час і не доведеться купляти нову матрицю.

Додати коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.