Заявка №
90221
✓ Пристрій, виробник, модель

32-дюймовий (81 см) рідкокристаллічний LED телевізор Самсунг UE32J5200AK (Samsung) з такими сучасними функціями, як SmartTV, потужним процесором зображення HyperReal та наявністю бездротового інтерфейсу Wi-Fi. Завдяки наявності двох входів HDMI, USB та інших роз”ємів, цей телевізор можна сміливо зарахувати до домашнього розважального комплексу.

✓ Причина виклику телемайстра

Дуже важливо знати, де можна купити матрицю до телевізора та як в подальшому правильно виконати її заміну. Замовник викликав телемайстра, що працює на виїзді до себе додому, оскільки в телевізорі розбита матриця. Однак такої складності ремонт неможливий в домашніх умовах, тому запропоновано привезти його в сервісний центр.

✓ Діагностика телемайстра

Коли телевізор був доставлений в майстерню, з'ясувалося, що через незначний поштовх, що прийшовся в лівий верхній кут, на матриці з'явилася невелика, аде досить глибока тріщина. Цього вистарчило, щоб повністю вивести телевізор з ладу. Від тріщини вгору видно кілька кольорових смуг, уздовж верхньої рамки - з"явилася біла горизонтальна смуга. Посередині світиться заставка, котра двоїться. Решта екрану чорного кольору. Дізнавшись, де можна купити матрицю до телевізора, ми зробили її замовлення.

✓ Роботи з виконання заявки

Після отримання нової панелі, що повністю відповідала всім критеріям, демонтована розбита, а на її місце встановлена та, котру купили. Після всіх відповідних налаштувань, зображення відмінної якості. Дуже важливо знати, де можна купити матрицю до телевізора. Це є запорукою успішно виконаного ремонту.

✓ Загальна вартість послуги телемайстра

Нова панель + її встановлення обійшлися: 3800 грн.

✓ Висновки та поради телемайстра

Замовнику видана гарантія, а також надано рекомендації щодо подальшої правильної експлуатації цього сучасного телевізора. А саме, намагатися уникати різних механічних впливів, а також попадання на матрицю будь-якої рідини. Навіть самі незначні впливи на тонку і крихку матрицю можуть знову вивести її з ладу, тому немає гарантії того, що подальший ремонт виявиться рентабельним.

Додати коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.