Заявка №
20029
✓ Пристрій, виробник, модель

43-дюймовий LED телевізор Соні KD-43XE7005BR (Sony), що увійшов до лінійки 2017 року, наділений функцією Smart TV, роздільною здатністю 4К UHD 3840x2160 пікселів, а також бездротовим інтерфейсом Wi-Fi. Він має гарний асортимент портів та роз'ємів, включаючи 3 HDMI, 3 USB, Ethernet (LAN) та інші.

✓ Причина виклику телемайстра

В телевізорі механічні пошкодження матриці, повністю зникло зображення. З такою проблемою замовник звернувся за допомогою до нашого сервісного центру. Йому потрібно, щоб ми змогли купити матрицю телевізора Sony та виконати заміну. Ми можемо виконати такої складності ремонт, але для цього телевізор необхідно доставити в майстерню, оскільки в домашніх умовах він не можливий.

✓ Діагностика телемайстра

По матриці телевізора від популярного виробника Sony був удар, внаслідок чого з'явилася глибока тріщина, що пройшла з лівого верхнього кута в нижній. Уздовж лівої бічної рамки утворилася сіра пляма, на якій растр з різноколірних ліній, що перетинаються. З правого боку матриці ледь помітні світлі вертикальні та горизонтальні смуги (добре видно на перших двох світлинах). З такою проблемою необхідно купити матрицю телевізора Sony та виконати заміну.

✓ Роботи з виконання заявки

Заміна в телевізорі нової матриці - це складний та копіткий процес, оскільки один неправильний рух може назавжди вивести її з ладу. Але перш ніж її виконувати нам вдалося замовити та купити нову ідентичну матрицю тій, яку розбито. Після її отримання телемайстри демонтували розбитий екран та на його місце встановили новий. Також виконані всі налаштування зображення, перевірено звук та робота телевізора від пульта ДК.

✓ Загальна вартість послуги телемайстра

Ми змогли купити матрицю телевізора Sony та виконати заміну за 7600 грн.

✓ Висновки та поради телемайстра

Враховуючи багаторічний досвід роботи, подібні несправності трапляються з вини самих користувачів, які недбало ставляться до тонкої, тендітної, а тому вразливої матриці, купити яку та замінити беруться далеко не всі сервісні центри. Надалі рекомендовано використовувати цей телевізор Sony, дотримуючись усіх правил та інструкцій. Також замовнику повідомили про те, що ще один подібний ремонт може виявитися нерентабельним.

Додати коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.