Заявка №
90239
✓ Пристрій, виробник, модель

42-дюймовий 3D телевізор ЕЛДЖІ 42LB650V (LG) з частотою оновлення 500 Гц (MCI), кутом огляду 178°/178° та процесором зображення Triple XD Engine. Цей «розумний» Smart TV телевізор наділений широким асортиментом роз'ємів, таких, як три HDMI 1.4, три USB 2.0, бездротовий Wi-Fi.

✓ Причина виклику телемайстра

Замовник зателефонував та попросив купити матрицю телевізора LG 42-дюйма та замінити, оскільки та, що встановлена, розбита. Це сталося через потрапляння гострого предмета по екрану. Ми виконуємо такої складності ремонти тільки в сервісному центрі.

✓ Діагностика телемайстра

Огляд телевізора показав, що удар був сильним, оскільки в цьому місці скол, від якого багато тріщин, як коротких, так і дуже довгих. Візуально, екран як би розділений на частини - вгорі велика чорна пляма, уздовж бічних рамок смуги білого кольору, внизу сіра пляма невизначеної форми. У верхніх кутах плями синього кольору. Інша частина в різнокольорових вертикальних лініях. В даному випадку потрібно купити матрицю телевізора LG 42-дюйма, яка повністю відповідає тій, що розбита.

✓ Роботи з виконання заявки

Всі роботи по заміні нової панелі виконувалися після того, як нам вдалося замовити та купити матрицю телевізора LG 42-дюйма, що відповідає всім характеристикам. Після результативного ремонту виконані налаштування, зображення відмінної якості. На нову деталь + встановлення клієнт отримав гарантію.

✓ Загальна вартість послуги телемайстра

Такий ремонт коштував 6800 грн.

✓ Висновки та поради телемайстра

Оскільки несправність у вигляді розбитої матриці сталася з вини самого користувача, після цього складного та дорогого, але результативного ремонту, телемайстер рекомендував користатися новою панеллю максимально акуратно. А саме, берегти від різного роду механічних впливів (падінь, ударів, сильних поштовхів, вібрацій, а також попадання рідини). Телевізор в хорошому стані, тому зможе пропрацювати ще досить тривалий час.

Додати коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.