Заявка №
90204
✓ Пристрій, виробник, модель

Самсунг UE32F5500AK (Samsung) - LED телевізор з діагоналлю 32 дюйма та підтримкою функції Smart TV. Екран телевізора з FullHD дозволом, частотою зміни кадрів 100 Гц (технологія Clear Motion Rate) і широким кутом огляду 178°. Для доступу в Інтернет в ТВ передбачені порт LAN, а також інтегрований модуль Wi-Fi. За якість зображення відповідає 2-х процесор Dual Core разом з безліччю сучасних технологій.

✓ Причина виклику телемайстра

Потрібно купити матрицю телевізора Samsung 32-дюйма та виконати заміну, оскільки після падіння зі стіни вона розбита. Спочатку користувач хотів, щоб ремонт виконувався у нього вдома, однак дізнавшись, що це не можливо погодився привезти телевізор в сервісний центр, де для цього є всі умови.

✓ Діагностика телемайстра

Телемайстер приїхав в обумовлений час та дізнався, що телевізор зірвався зі стіни, впавши екраном вниз. В результаті потрібно купити матрицю телевізора Samsung 32-дюйма, оскільки на ній тріщини. Велика тріщина розділила екран на дві частини, з лівого боку вона чорного кольору, тут подряпини і сірі плями. Це говорить про те, що в цих місцях матриця відшарувалася. З правого боку велика пляма коричневого кольору, на ній смуги, лівіше растрова пляма. Посередині зверху велика біла пляма.

✓ Роботи з виконання заявки

З такою проблемою можлива тільки заміна, тому ми змогли купити матрицю телевізора Samsung 32-дюйма та результативно замінити. Через те, що у телевізора складна конструкція, при розбиранні злегка ушкодився значок Самсунг. Після виконаних налаштувань, зображення відмінної якості. Замовнику дана гарантія.

✓ Загальна вартість послуги телемайстра

Загальна ціна склала 4000 грн. 

✓ Висновки та поради телемайстра

Оскільки телевізор зірвався і впав зі стіни, відповідно телемайстром зроблено висновок, що кріплення, на яке він був повішений, або виявилося занадто слабким, або сам монтаж кріплення був зроблений непрофесійно. Рекомендовано вивчити та врахувати всі нюанси і згодом повісити телевізор на стіну правильно, можливо, робити це не самому, а скористатися послугою професіонала.

Додати коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.