Заявка №
90276
✓ Пристрій, виробник, модель

3D телевізор ЛДЖІ 55UB850V (LG) з 55-дюймовою матрицею, наділений 4К роздільною здатністю, функцією Smart TV, бездротовим інтерфейсом Wi-Fi, а також процесором зображення Triple XD Engine. У цього купленого замовником телевізора відмінний набір роз'ємів, в число котрих входять USB 3.0, два USB 2.0, три HDMI 1.4, HDMI 2.0.

✓ Причина виклику телемайстра

Замовник попросив купити матрицю для телевізора LG 55 в Україні та виконати ремонт у нього вдома. Оскільки такий ремонт належить до категорії складних, тому можливий тільки в сервісній майстерні, куди телевізор доставили. Як виявилося, в телевізор, що був розташований на стіні у вітальні, діти під час гри потрапили залізною кулькою.

✓ Діагностика телемайстра

В результаті досить сильного удару на матриці з”явилися різні механічні пошкодження. Трохи вище середини є невелика дірочка, від неї в різні боки кілька прямих коротких тріщин, кругова тріщина і ще дві довгі - вгору і вниз. Між дрібними тріщинами з'явилися різнокольорові лінії. Візуально екран нагадує «північне сяйво», посередині велика світла пляма, по обидва боки від якої безліч смуг та стовпців. Ближче до правої бічної рамки широка світла смуга. Внизу залишилася заставка, видно частину зображення.

✓ Роботи з виконання заявки

Ми змогли купити матрицю для телевізора LG 55 в Україні та виконати результативну заміну. Для цього довелося максимально акуратно демонтувати розбиту деталь. Виконано також налаштування зображення. На нову деталь, що купили + заміну замовнику видана гарантія. 

✓ Загальна вартість послуги телемайстра

Такий ремонт разом з новою матрицею коштував 11000 грн. 

✓ Висновки та поради телемайстра

Ремонтні роботи були ускладнені тим, що матриця в цьому сучасному телевізорі з великою діагоналлю, тому купити матрицю для телевізора LG 55 в Україні виявилося досить складно. Також потрібна була максимальна акуратність при її заміні. Користувачеві рекомендовано користуватися телевізором вкрай дбайливо.

Додати коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.