Заявка №
20048
✓ Пристрій, виробник, модель

32-дюймовий РК ЛЕД телевізор Соні KDL-32R303B (Sony) з кутом огляду 178°/178°, підтримкою MHL та аудіосистемою потужністю 10 Вт. В арсеналі моделі такі порти та роз'єми, як 2 HDMI, USB, композитний відеовхід, компонентний відеовхід (Y/Pb/Pr), аналоговий аудіовхід, цифровий аудіовихід, слот PCMCIA, антенний вхід RF.

✓ Причина виклику телемайстра

В телевізорі темний екран, він виключається в режим очікування, тому замовник звернувся в нашу майстерню та попросив, щоб ремонт був виконаний у нього вдома в його присутності, пояснивши це тим, що йому важко транспортувати телевізор у сервісний центр. Ми завжди виконуємо ремонти ЛЕД телевізорів на виїзді, тому телефоном обговорили всі нюанси.

✓ Діагностика телемайстра

В домовлений час телемайстер приїхав за вказаною адресою та дізнався, що цей телевізор з ЛЕД підсвіткою не включається, однак горить індикатор. Після проведеної діагностики встановлено, що з ладу вийшла плата матриці 320KSB_52LV0.3 (див. світлину №3).

✓ Роботи з виконання заявки

Наші досвідчені телемайстри, які обслуговують на виїзді, знають, як виконувати ремонти ЛЕД телевізорів з такою несправністю. Для відновлення плати, що вийшла з ладу, були замінені різні компоненти, включаючи діоди, резистори та конденсатори. Цю несправність вдалося усунути в домашніх умовах, а на ремонт видати гарантію.

✓ Загальна вартість послуги телемайстра

Ремонт плати матриці, що вийшла з ладу коштував 1400 грн.

✓ Висновки та поради телемайстра

Як показує практика для ремонтів ЛЕД телевізорів є різні причини та підстави як, наприклад, в цьому конкретному випадку в телевізорі був темний екран та він не включався, через те, що з ладу вийшла плата матриці. Замовнику рекомендовано і надалі нічого самостійно не робити у разі виникнення будь-яких проблем, а негайно звертатися за допомогою.

Додати коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.