Заявка №
90252
✓ Пристрій, виробник, модель

У РК LCD Smart TV телевізорі Філіпс 40PFL3208 T/12 (Philips), який зібраний в Польщі в 2013 році, використовується 40" матриця з яскравістю 350 кд/м², частотою оновлення 100 Гц (PMR) та частотою розгортки 50 Гц. У даній моделі є USB-адаптер Wi-Fi, а також використовується технологія Digital Crystal Clear, роблячи зображення чітким та живим, незалежно від джерела. 

✓ Причина виклику телемайстра

В роботі телевізора виникли проблеми, а саме, під час перегляду на екрані починає блимати зображення, звук теж не якісний, а якийсь переривчастий. З цієї причини потрібен ремонт LCD телевізорів, тому замовник викликав телемайстра, що працює на виїзді.

✓ Діагностика телемайстра

Після розбирання телевізора, що необхідно, щоб провести первинну діагностику та подальший ремонт LCD телевізорів, фахівець дізнався, що в моделі використовується плата Main Board 715G5713-M01-000-005N Ver: A, в роботі якої проблем не виявлено. З ладу вийшов блок живлення (PSU) 715G246-P04-000-002S.

✓ Роботи з виконання заявки

З такою несправністю ремонт LCD телевізорів полягав у відновленні працездатності блоку живлення, котрий вийшов з ладу. Для цього довелося перепаяти різні деталі: конденсатори, резистори, мікросхеми. В результаті вдалося домогтися якісного зображення та звуку.

✓ Загальна вартість послуги телемайстра

Цей ремонт з гарантією коштував клієнту - 1200 грн.

✓ Висновки та поради телемайстра

Як показує багаторічний досвід роботи, таку несправність могли спровокувати найрізноманітніші обставини, в тому числі перепади напруги мережі. При виникненні будь-яких збоїв в роботі телевізора, телемайстер рекомендував не робити ніяких самостійних дій, а відразу звернутися в сервісний центр. Також не рекомендується перегляд телевізора під час грози, його варто вимкнути, причому з розетки теж.

Додати коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.