Заявка №
90192
✓ Пристрій, виробник, модель

ЛГ 42LB631V (LG) - це широкоформатний 42-дюймовий телевізор, наділений IPS-матрицею, LED підсвічуванням, котрий відрізняється вишуканим витонченим корпусом. Наявність Smart TV, вбудованого Wi-Fi модуля, хороший набір роз'ємів, це не всі переваги моделі.

✓ Причина виклику телемайстра

Клієнт попросив купити матрицю на телевізор LG 42 дюйми і виконати її заміну в домашніх умовах, оскільки вона вся в механічних пошкодженнях. Однак йому відмовлено та запропоновано привезти телевізор в сервісний центр, оскільки такої складності ремонт неможливий вдома у користувача. Як виявилося по екрану вдарили залізною дитячою машинкою, тому з'явилися тріщини.

✓ Діагностика телемайстра

Огляд телевізора показав, що екран дуже зіпсований. У тому місці куди вдарили, утворився скол, в різні боки від якого тонкі, але глибокі тріщини різної довжини. Між тріщинами численні вертикальні смуги, вони практично по всій панелі. Уздовж лівої бокової рамки вони пунктирні. Лівіше логотипу LG білі горизонтальні лінії. Ми можемо купити матрицю на телевізор LG 42 дюйми з наступною заміною.

✓ Роботи з виконання заявки

Ремонт по заміні матриці відноситься до складних, але щоб він став можливим, в першу чергу потрібно купити матрицю на телевізор LG 42 дюйми, яка повністю підходить. Після її результативної заміни виконані всі відповідні налаштування. Клієнту видана гарантія.

✓ Загальна вартість послуги телемайстра

Ціна панелі + демонтаж + встановлення 6900 грн.

✓ Висновки та поради телемайстра

Очевидно, що до такої несправності та складного, дорогого ремонту в подальшому, привело не акуратне використання цього сучасного телевізора. Після проведеного ремонту по заміні нової матриці, купити яку вкрай складно, замовнику рекомендовано поводитися з телевізором вкрай акуратно. Крім того, необхідно провести роз'яснювальну роботу з дітьми, при можливості повісити телевізор якомога вище на стіні.

Додати коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.