Заявка №
90273
✓ Пристрій, виробник, модель

Самсунг UE32F5000AK (Samsung) - це 32-дюймовий LED телевізор за розумною ціною, котрий зібраний в 2013 році. Модель наділена двома динаміками загальною потужністю 20 Вт з технологією об'ємного звучання, а також двома роз'ємами HDMI, що дозволяє підключати до телевізора безліч джерел сигналу - ноутбуки, мультимедійні програвачі та ігрові приставки.

✓ Причина виклику телемайстра

Оскільки розбитою виявилась панель, можлива лише заміна матриці на телевізорі Самсунг. Більш того, такий ремонт виконується в стаціонарних умовах сервісного центру, тому в ремонті у замовника вдома було відмовлено. Після отриманих по телефону роз'яснень він погодився доставити телевізор в майстерню.

✓ Діагностика телемайстра

Телевізор поступив замотаним в прозору плівку. З розповіді користувача з'ясували, що проблема виникла під час святкування ювілею, корок від шампанського потрапив у екран Самсунг та сильно його пошкодив. Корок потрапив трохи вище середини і в цьому місці утворилася дірка, від якої пішли численні короткі тріщини. Візуально вони знаходяться в середині кругових тріщин. Ще кілька довгих тріщин пройшли через всю матрицю. Знизу біла продовгаста пляма, з боків якої різнокольорові смуги.

✓ Роботи з виконання заявки

Нами замовлена та придбана нова панель, що відповідає всім технічним характеристикам. Після цього виконаний демонтаж розбитою деталі і лише потім результативна заміна матриці на телевізорі Самсунг. Після всіх відповідних налаштувань зображення на екрані відмінної якості. 

✓ Загальна вартість послуги телемайстра

Разом з матрицею ремонт по заміні обійшовся 3900 грн.

✓ Висновки та поради телемайстра

Не обережна, не акуратна експлуатація телевізора призвела до того, що знадобилася складна та дорога заміна матриці на телевізорі Самсунг. Користувачеві надані роз'яснення, що через конструктивні особливості екрану сучасного телевізора не можливо усунути механічні пошкодження. Виходячи з цього, щоб знову не виникла потреба в заміні  матриці, йому рекомендовано користуватися в подальшому пристроєм максимально дбайливо! 

Додати коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.