Телевізор вийшов з ладу - проблема з котрою, може зіткнутися кожен. У даній ситуації існує два оптимальні вирішення - відвести громіздкий телевізор в сервісний центр або виконати ремонт телевізора вдома. Як показує практика, у багатьох випадках саме другий варіант є правильнішим, оскільки має ряд переваг:

  • можливість бути присутнім безпосередньо при виконанні ремонту;
  • відсутність потреби у транспортуванні громіздкого телевізора в сервісний центр;
  • якісний сервіс вдома в будь-який зручний для клієнта день і час;
  • виїзд телемайстра в будь-який район міста Києва або його передмістя;
  • безкоштовна консультація з питань профілактики та подальшого догляду за телевізором.

Фахівці, що працюють на виїзді, виконують ремонт телевізорів на дому в Києві, обслуговуючи всі райони столиці, а також її передмістя. Майстер приїде у зручний для замовника час, проведе безкоштовну діагностику (у разі подальшого ремонту), після чого виконає ремонт телевізорів на дому, на котрий буде видана гарантія. З початку надання послуг, значно зріс професіоналізм наших фахівців, що працюють на виїзді, однак ціни залишились лояльними.

Ми дотримуємося позиції, що кожен ремонт телевізорів на дому повинен бути якісним, швидким та недорогим. Тому, якщо виникли проблеми з телевізором, скористайтеся цією зручною послугою. А ми зі свого боку зробимо все, щоб вирішити вашу проблему!

Нашими телемайстрами здійснюється виїзд на дім до клієнта в такі райони Києва, та Київській області:

Дата виконання: 01.02.2022
Заявка №:
20041
Пристрій, виробник, модель:
Самсунг UE55MU6400 (Samsung) – це функціональний телевізор із великою діагоналлю, що становить 55-дюймів. LCD РК матриця з LED підсвіткою, підтримує технологію HDR та 4К роздільну здатність 3840x2160 пікселів. Програмною основою є платформа Samsung Smart TV (ОС Tizen), яка доповнена одним CI слотом, вбудованим медіаплеєром та функцією Time Shift. Набір роз'ємів представлений трьома HDMI, двома USB 2.0, Wi-Fi та іншими.
Причина виклику телемайстра:
Телевізор не включається, зі слів замовника перед цим блимав екран, що дуже заважало перегляду. Щоб не ризикувати та не транспортувати цей великий телевізор до сервісного центру, він вирішив, що найкращим рішенням стане ремонт телевізора з виїздом додому.
Дата виконання: 08.05.2019
Заявка №:
90245
Пристрій, виробник, модель:
32-дюймовий рідкокристалічний LCD телевізор ЛДЖІ 32LB530U (LG) наділений широким набором портів та роз'ємів, в тому числі двома HDMI 1.4, USB 2.0, SCART та іншими. У ньому використовується потужний процес зображення Triple XD Engine.
Причина виклику телемайстра:
Потрібен терміновий ремонт телевізорів з виїздом на дім, оскільки на екрані телевізора не якісне зображення, які дуже сильно заважають перегляду. Щоб не транспортувати пристрій в майстерню, що робиться не в перший раз, замовник викликав телемайстра до себе додому. По телефону з ним були обговорені всі нюанси, а також дата і час виїзду.
Дата виконання: 28.03.2019
Заявка №:
90174
У роботі 22-дюймового LED телевізора Супра STV-LC2225 виникли проблеми, він перестав включатися, причому з пульта дистанційного керування теж. Замовнику потрібен ремонт телевізорів виклик на дім зроблений ним по телефону. Телемастер приїхав в домовлений час і дізнався, що індикатор залишається блимати. До нас телевізор ще не розкривали, ремонт не виконували, оскільки з ладу він вийшов вперше. Замовник передбачає, що винуватцем несправності стали перепади напруги мережі, котрі останнім часом почастішали.
Дата виконання: 01.03.2019
Заявка №:
90120
У плазмовому телевізорі з 50" матрицею ЛДЖ 50PN6500 немає зображення на екрані. В даному випадку замовнику потрібен терміновий ремонт телевізорів виїзд на дім, тому по телефону він зробив виклик. Телемайстер, що приїхав у зручний для клієнта час дізнався, що при включенні спочатку з'являється заставка з логотипом LG, але екран відразу гасне. Канали переключити можна, звук є, але зображення не з'являється. Бувало таке, що через якийсь час зображення з'являлося, але при повторному включенні знову зникає.
Дата виконання: 28.01.2019
Заявка №:
90064
32" телевізор ЛДЖІ 32LB563V з LED підсвічуванням (2015 р.в.) не вмикається. З цієї причини потрібен ремонт телевізорів з виїздом, тому користувач викликав телемайстра. Він приїхав у зручний для клієнта час та дізнався, що з моменту придбання цей телевізор працював нормально, його не розбирався. Несправність почала себе проявляти після того, як в мережі стався сильний перепад напруги. З його слів, було клацання, телевізор раптово вимкнувся, екран став чорним, після цього він ні на що не реагує, індикатор теж не світиться.
Дата виконання: 12.01.2019
Заявка №:
90018
У 24-дюймовому (61 см) РК телевізорі з вбудованим DVD плеєром - Сузукі SZTV-24LEDG5 повністю зникло зображення на екрані. З такою несправністю потрібний ремонт телевізорів виклик майстра на дім. Оскільки ми приймаємо виклики та надаємо послуги на виїзді, в домовлений час фахівець приїхав за вказаною адресою. Від замовника телемайстер дізнався, що після включення на телевізорі взагалі немає зображення, навіть тіней не видно, однак звук є, він хорошої якості. Виникненню цієї проблеми передувала поява смуг на екрані.
Дата виконання: 15.05.2018
Заявка №:
80482
У 55-дюймовому LED телевізорі Ел Джі 55LA620V з підтримкою таких сучасних та затребуваних функцій, як 3D, Smart TV, Wi-Fi, після вмикання немає зображення, індикатор при цьому залишається блимати. Оскільки потрібний терміновий ремонт ТБ на дім, замовник викликав телемайстра нашого сервісного центру. Він приїхав за адресою та виконав діагностику, завдяки котрій визначив, що ремонт буде досить складним, оскільки проблема в платі MAIN BOARD, що вийшла з ладу. З такою несправністю зроблене складне відновлення даної плати.
Дата виконання: 08.04.2018
Заявка №:
80332
В роботі РК телевізора Самсунг LE32M87 BD з матрицею 32-дюйма виникли проблеми, він не вмикається, але червоний світлодіод лишається світитися. Крім цього, незважаючи на те, що підсвічування є, екран залишається чорного кольору. Оскільки ми виконуємо ремонт телевізорів з виїздом на дім, телемайстер приїхав за потрібною адресою. Після розбирання пристрою та попередньою діагностикою зрозуміло, що в ньому використовується плата CH II 48-194VD з трансформатором LM2-PFC SC-0736DK, а також те, що несправність серйозна, тому ремонт буде не простим.
Дата виконання: 21.11.2017
Заявка №:
70759
РК телевізор Декс LE-3245 з 32" матрицею та наявністю LED підсвічування не працює, він включається, однак екран залишається чорного кольору, звук теж періодично зникає. З цієї причини потрібен ремонт телевізорів на дім (м.Київ). У даній моделі використовується широкоформатна матриця MT3151A05-3-XC-1, телевізор оснащений портом USB movie, що підтримує відтворення великої кількості відеофайлів, включаючи MKV (матрьошка) та можливістю відтворення інформації з зовнішнього USB накопичувача з форматами FAT, FAT32, NTFS.
Дата виконання: 23.10.2017
Заявка №:
70649
Користувач 22-дюймового LED телевізора ББК LT2230HDL викликав нашого телемайстра, оскільки при включенні він постійно вимикається. З такою несправністю ремонт телевізорів на дім можливий, тому фахівець на своєму автотранспорті та з необхідним обладнанням приїхав за вказаною адресою. Дана модель телевізора відрізняється високоякісною TFT-матрицею, а також наявністю цифрового аудіо-, відеоінтерфейсу HDMI. В результаті виконаної діагностики з'ясували, що проблема виникла не тільки в платі Main Board E193079-B, але також в блоці живлення.