Купуючи телевізор, для відчуття всіх його можливостей потрібно підключити новий телевізор і здійснити усі налаштування. У корпусі телевізора немає можливості встановити хороші динаміки, тому, для підключення звуку до телевізора, котрий би відповідав усім вимогам, використовуються зовнішні звукові пристрої. Щоб виконати підключення домашнього кінотеатру до телевізора, необхідно викликати телемайстра на дім. Він впорається з усіма складнощами, при інсталяції будь-якого телевізора. ТВ може буде підключений до компьютера, ноутбука, AV-ресиверу, HD медіаплєєру, системи 5.1.

Дата виконання: 19.01.2022
Заявка №:
20015
Пристрій, виробник, модель:
Медіаплеєр (Smart TV приставка) iNeXT TV3 створений для перегляду онлайн відео, аудіо, фото, незалежно від формату з високою якістю звуку та зображення, включаючи 4K. Модель працює на ОС Android TV версії 6.0.1, має 1 Гб оперативної пам'яті, підтримку 3D, а також підтримку відео форматів AVI, MPG, MKV, MOV, VOB, M2TS, FLV, 3GP, MPEG, DAT, MP4 та інших. Пристрій має роз'єм HDMI V2.0, USB 2.0, Ethernet: (RJ45) LAN 100 Мбіт/с та іншими.
Причина виклику телемайстра:
Замовник потребує підключення приставки Smart TV до 32-дюймового телевізора Samsung, у якого ця функція відсутня. З цієї причини він викликав спеціаліста, який обслуговує на виїзді за адресою м. Київ, 40 станція метро «Дорогожичі».
Дата виконання: 23.05.2019
Заявка №:
90272
Пристрій, виробник, модель:
До 32'' телевізору Sony Bravia потрібне підключення Smart TV приставки NETBOX X96 S905W, що працює на 4-х ядерному процесорі Amlogic S905W з 5-ти ядерним відео прискорювачем Mali-400 MP2. Основним показником функціональності даного пристрою можна вважати використання ОС Android версії 7.1. Доповненням до цього є можливість відтворення 4К-контенту, підтримка безлічі інтернет-сервісів, а також сервісів інтернет-телебачення стандарту IPTV та OTT.
Причина виклику телемайстра:
Щоб отримати можливість переглядати свої улюблені канали, користувач викликав телемайстра, що працює на виїзді щоб ним було виконано підключення Smart TV приставки, а також зроблені налаштування та установка додатків приставки.
Дата виконання: 17.05.2019
Заявка №:
90264
Пристрій, виробник, модель:
Плазмова панель Піонер PDP-506PE (Pioneer) з 50-дюймовою матрицею та великою кількістю інтерфейсів, завдяки чому користувач має можливість вибрати оптимальне підключення джерела сигналу. Ця модель без наявності функції Smart TV, тому потрібне підключення Т2 до плазми.
Причина виклику телемайстра:
Замовник, що мешкає в місті Києві (Святошинський р-н. Борщагівка) викликав телемайстра до себе додому, щоб він виконав підключення Т2 до плазми, а саме сет-топ-боксу стандарта 2-го покоління ефірного цифрового мовлення DVB- T2 - Trimax TR-2012HD.
Дата виконання: 21.04.2019
Заявка №:
90201
Пристрій, виробник, модель:
Лібертон 32HE1HDT (Liberton) - це 32-дюймовий LCD телевізор з LED підсвічуванням, наявністю аналогового та цифрового тюнера, а також з роздільною здатністю 1366х768 (HD Ready). До нього необхідно підключити Android приставку MX PRO Q 4K TV BOX, яка забезпечує комфортну роботу і багатозадачність. На пристрої встановлені програми для перегляду телеканалів, онлайн відео, Skype і т.д.
Причина виклику телемайстра:
Клієнту потрібне підключення приставки Смарт ТВ в терміновому порядку, оскільки телевізор цю функцію не підтримує. З цієї причини він викликав фахівця, що працює на виїзді та обслуговує всі райони м. Києва, щоб всі роботи були виконані в його присутності.
Дата виконання: 06.04.2019
Заявка №:
90185
Пристрій, виробник, модель:
Телевізор Тошиба 32AV833G (Toshiba) - це модель без наявності функції Smart TV, вона з хорошим асортиментом роз'ємів, у число котрих входять HDMI, SCART, USB та інші. До переваг даного телевізора можна віднести хороший кут огляду, що складає 178°/178°, як по вертикалі, так і по горизонталі, використання потужного процессора зображення.
Причина виклику телемайстра:
Необхідно підключити Т2 до телевізора, а саме, Romsat TR-2018HD вдома у замовника, що проживає в Голосіївському районі м.Києва. Цей цифровий ефірний Т2 ресивер був створений для отримання прийому цифрового ефірного телебачення (стандарти DVB-T та DVB-T2), в форматах стиснення MPEG2 та MPEG4 зі стандартною (SD) та високою (HD) роздільною здатністю зображення. Приставка наділена чутливим тюнером, у неї швидкісне перемикання каналів і швидкий вихід з режиму очікування.
Дата виконання: 01.09.2018
Заявка №:
80861
Користувач 26-дюймового LCD телевізора ЕЛДЖІ 26LE3300 вирішив перейти на цифрове телебачення, тому необхідне підключення цифрового тюнера World Vision T62D. Це стало приводом для виклику телемайстра в Голосіївський район м.Києва для того, щоб він зміг в найкоротші терміни підключити Т2 до телевізора в Києві. Модель ресивера World Vision T62D Dolby Digital DVB-T2 є комбінованою телевізійною приставкою, за допомогою якої є можливість прийому не тільки всіх доступних 32 каналів української національної мережі Т2, але також каналів кабельних операторів.
Дата виконання: 26.08.2018
Заявка №:
80749
Замовник, що проживає в Солом'янському районі міста Києва викликав до себе на дім телемайстра, оскільки необхідне термінове налаштування Воля кабель в 40-дюймовому 3D телевізорі Самсунг UE40F6400AW, котрий підтримує такі сучасні функції, як LED підсвічування, Smart TV та вбудований Wi-Fi модуль. На сьогоднішній день компанія Воля відрізняється цифровою якістю зображення та хорошим контентом від світових кіностудій. З її допомогою можна одержати високошвидкісний доступ до мережі Інтернет.
Дата виконання: 20.08.2018
Заявка №:
80643
Телемайстра, що працює на виїзді, викликали у Шевченківський район міста Києва (вул. Саксаганського), оскільки потрібне налаштування Т2 в телевізорі Ergo LE21CT5000AK. Він приїхав у зручний для клієнта час та дізнався, що дана модель телевізора наділена двома ТВ-тюнерами (аналоговим та цифровим), однак відмовляється ловити Т2 канали. Зі слів замовника зрозуміло, що телевізор ловить то один то дев'ять каналів, потім вони взагалі зникають.
Дата виконання: 11.08.2018
Заявка №:
80499
21-дюймовий кінескопний телевізор з плоским екраном Томсон 21DCH61KH вже досить застарів, він не підтримує цифрове телебачення, тому актуальним стало підключення тюнера Т2 до телевізора, а також внутрішньої антени та налаштування. З цієї причини замовник викликав телемайстра до себе додому. Він приїхав у домовлений час та дізнався, що необхідно підключити ефірний цифровий сет-топ-бокс Trimax TR-2012 HD стандарту 2-го покоління цифрового мовлення DVB-T2.
Дата виконання: 06.08.2018
Заявка №:
80827
Замовник, який проживає в Святошинському районі м.Києва (житловий масив Академмістечко), вирішив викликати телемайстра, щоб він виконав у його присутності підключення тюнера Т2, а саме, WORLD VISION T62D до 42-дюймового Smart TV телевізора Філіпс 42PFL4208T, що підтримує функцію Wi-Fi, оскільки внутрішній тюнер телевізора вийшов з ладу. Цей тюнер може виконувати функції ефірного Т2 приймача, кабельного DVB-C ресивера, IPTV приставки, мультимедійного Full HD плеєра, в повній мірі розширюючи можливості телевізора. Пристрій наділений цифровим HDMI виходом.