Потрібна заміна матриці телевізора LG 42LF580V, вартість повністю узгоджена.

Заявка №: 
90190
заміна матриці телевізора LG 42LF580V
заміна матриці телевізора LG 42LF580V
заміна матриці телевізора LG 42LF580V
✓ Пристрій, виробник, модель: 

У 42" РК LED телевізорі ЛДЖІ 42LF580V (LG), що зібраний в 2015 році, втілені всі сучасні розробки, у тому числі наявність функції Smart TV. У телевізорі використовується потужний процесор зображення Triple XD, у нього інтегрований модуль Wi-Fi. Модель має хороший набір роз'ємів та портів, таких як, три HDMI, три USB 2.0 і інші.

✓ Причина виклику телемайстра: 

Дізнавшись вартість заміни матриці телевізора LG, замовник спочатку хотів, щоб телемайстер приїхав до нього на дім та зробив ремонт, оскільки екран сильно розбитий. Але це не можливо, тому телевізор доставлений в сервісний центр. Від корисувача дізналися, що проблема трапилася під час святкування дня народження, спрямована пляшка шампанського зіграла злий жарт, тому що корок потрапив у екран телевізора, що розташований на стіні.

✓ Діагностика телемайстра: 

На екрані «північне сяйво», там де був удар - дірка, від неї довгі тріщини, що нагадують квітку. Верхня частина матриці світла, на ній багато кольорових смуг, в деяких місцях проглядаються горизонтальні лінії. Вгорі між тріщинами велика пляма синього кольору. По всій панелі багато кольорових ліній. Над логотипом LG світла пляма, що теж складається з ліній. В даному випадку вартість заміни матриці телевізора LG буде відповідною.

✓ Роботи з виконання заявки: 

Ми зуміли замовити та купити відповідну матрицю, оскільки в даній сфері діяльності маємо великий досвід. Після демонтажу зіпсованої деталі нами встановлена нова з подальшими налаштуваннями. Замовника вартість заміни матриці телевізора LG повністю влаштувала.

✓ Загальна вартість послуги телемайстра: 

Разом з новою матрицею вартість 6800 грн.

✓ Висновки та поради телемайстра: 

Незважаючи на те, що телевізор був встановлений досить високо на стіні, це не завадило виникненню такої складної несправності, що в результаті призвела до дорогого ремонту. Телемастер поділився з користувачем багатьма корисними рекомендаціями щодо подальшої правильної експлуатації телевізора. Увагу акцентовано на тому, що наступний подібний ремонт може виявитися не рентабельним.

Комментариев: 0 Просмотров: 233

Додати новий коментар