Потрібна термінова заміна 32" матриці в телевізорі Samsung UE32J4500AK.

Заявка №: 
90197
заміна матриці телевізора Samsung UE32J4500AK
заміна матриці телевізора Samsung UE32J4500AK
заміна матриці телевізора Samsung UE32J4500AK
✓ Пристрій, виробник, модель: 

32-дюймовий РК телевізор Самсунг UE32J4500AK (Samsung) з LED матрицею наділений такими технологіями поліпшення зображення, як HyperReal, Wide Color Enhancer (Plus). Модель підтримує сучасну функцію Smart-TV (ОС Orsay), у неї є вбудований модуль Wi-Fi, завдяки чому телевізор може використовуватися, як повноцінний мультимедійний пристрій.

✓ Причина виклику телемайстра: 

Неминуча заміна матриці телевізора Samsung, оскільки в результаті падіння зі столу на ній різного роду механічні пошкодження. З цієї причини замовник хотів викликати телемайстра на дім, але оскільки такий ремонт неможливий в домашніх умовах, він привіз телевізор в сервісну майстерню.

✓ Діагностика телемайстра: 

В результаті падіння постраждала не тільки матриця, а й в деяких місцях рамка, тому користувач обклеїв її прозорою стрічкою. При падінні на екрані стався скол в районі верхнього лівого кута. Від цього місця множинні тріщини, кілька з яких закінчуються біля правої рамки. У правому верхньому куті продовгаста сіра пляма. У цьому місці тріщини, які світяться. З такою проблемою можлива тільки заміна матриці телевізора Samsung.

✓ Роботи з виконання заявки: 

В першу чергу необхідно було замовити і купити нову панель, що відповідає всім технічним характеристикам. Після її отримання демонтована розбита деталь та тільки потім виконана заміна матриці телевізора Samsung. Це був ремонт, на який видана гарантія.

✓ Загальна вартість послуги телемайстра: 

Загальна ціна склала 3900 грн.

✓ Висновки та поради телемайстра: 

Після результативної заміни нової панелі, фахівець рекомендував замовнику перевірити якість і надійність підставки, можливо вона хитається, можливо, на столі, де встановлено телевізор, нерівна поверхня. Також варто розглянути питання про розташування телевізора на стіні, тим більше що в даній моделі для даних цілей передбачено спеціальне кріплення (Стандарт VESA 200x200).

Комментариев: 0 Просмотров: 303

Додати новий коментар