Необхідне підключення Android приставки Смарт ТВ до телевізора Liberton 32HE1HDT.

Заявка №: 
90201
підключення та налаштування телевізора Liberton 32HE1HDT
підключення та налаштування телевізора Liberton 32HE1HDT
підключення та налаштування телевізора Liberton 32HE1HDT
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Лібертон 32HE1HDT (Liberton) - це 32-дюймовий LCD телевізор з LED підсвічуванням, наявністю аналогового та цифрового тюнера, а також з роздільною здатністю 1366х768 (HD Ready). До нього необхідно підключити Android приставку MX PRO Q 4K TV BOX, яка забезпечує комфортну роботу і багатозадачність. На пристрої встановлені програми для перегляду телеканалів, онлайн відео, Skype і т.д.

✓ Причина виклику телемайстра: 

Клієнту потрібне підключення приставки Смарт ТВ в терміновому порядку, оскільки телевізор цю функцію не підтримує. З цієї причини він викликав фахівця, що працює на виїзді та обслуговує всі райони м. Києва, щоб всі роботи були виконані в його присутності.

✓ Діагностика телемайстра: 

Телемайстер приїхав за вказаною адресою (станція метро Харківська) та дізнався, що телевізор встановлений на спеціальній тумбі в вітальні, тут же буде розташована Смарт ТВ приставка MX PRO Q 4K TV BOX. Телевізор в хорошому стані, до нас він не відкривався та не ремонтувався, підключення приставки Смарт ТВ виконується вперше.

✓ Роботи з виконання заявки: 

Як засвідчує практика, існує кілька способів підключення приставки до телевізора, в залежності від моделі безпосередньо самої приставки та наявності певних портів в телевізорі. В даному випадку підключення приставки Смарт ТВ виконувалося через HDMI кабель, оскільки телевізор наділений HDMI портом.

✓ Загальна вартість послуги телемайстра: 

Дана послуга коштувала 300 грн.

Комментариев: 0 Просмотров: 119

Додати новий коментар