Ми можемо купити 32" матрицю до телевізора Samsung UE32F5500AK.

Заявка №: 
90204
купити екран на телевізор Samsung UE32F5500AK
купити екран на телевізор Samsung UE32F5500AK
купити екран на телевізор Samsung UE32F5500AK
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Самсунг UE32F5500AK (Samsung) - LED телевізор з діагоналлю 32 дюйма та підтримкою функції Smart TV. Екран телевізора з FullHD дозволом, частотою зміни кадрів 100 Гц (технологія Clear Motion Rate) і широким кутом огляду 178°. Для доступу в Інтернет в ТВ передбачені порт LAN, а також інтегрований модуль Wi-Fi. За якість зображення відповідає 2-х процесор Dual Core разом з безліччю сучасних технологій.

✓ Причина виклику телемайстра: 

Потрібно купити матрицю телевізора Samsung 32-дюйма та виконати заміну, оскільки після падіння зі стіни вона розбита. Спочатку користувач хотів, щоб ремонт виконувався у нього вдома, однак дізнавшись, що це не можливо погодився привезти телевізор в сервісний центр, де для цього є всі умови.

✓ Діагностика телемайстра: 

Телемайстер приїхав в обумовлений час та дізнався, що телевізор зірвався зі стіни, впавши екраном вниз. В результаті потрібно купити матрицю телевізора Samsung 32-дюйма, оскільки на ній тріщини. Велика тріщина розділила екран на дві частини, з лівого боку вона чорного кольору, тут подряпини і сірі плями. Це говорить про те, що в цих місцях матриця відшарувалася. З правого боку велика пляма коричневого кольору, на ній смуги, лівіше растрова пляма. Посередині зверху велика біла пляма.

✓ Роботи з виконання заявки: 

З такою проблемою можлива тільки заміна, тому ми змогли купити матрицю телевізора Samsung 32-дюйма та результативно замінити. Через те, що у телевізора складна конструкція, при розбиранні злегка ушкодився значок Самсунг. Після виконаних налаштувань, зображення відмінної якості. Замовнику дана гарантія.

✓ Загальна вартість послуги телемайстра: 

Загальна ціна склала 4000 грн. 

Комментариев: 0 Просмотров: 117

Додати новий коментар