Можна купити 32" матрицю і замінити в телевізорі Samsung UE32F6800 (м. Київ).

Заявка №: 
90257
купити матрицю для телевізора Samsung UE32F6800
купити матрицю для телевізора Samsung UE32F6800
купити матрицю для телевізора Samsung UE32F6800
✓ Пристрій, виробник, модель: 

32дюймовий LED телевізор шостої серії Самсунг UE32F6800 (Samsung) з наявністю сучасної та популярної функції Smart TV, у нього є підтримка активної 3D технології. Наявність бездротового інтерфейсу Wi-Fi, чотирьох роз'ємів HDMI, використання потужного процесора 3D HyperReal Engine - це далеко не всі переваги моделі.

✓ Причина виклику телемайстра: 

Оскільки телевізор впав і вийшов з ладу, необхідно купити матрицю для телевізора в Києві та виконати заміну. Замовнику запропоновано привезти пристрій в сервісну майстерню для виконання цього складного ремонту, на що він дав свою згоду.

✓ Діагностика телемайстра: 

Як виявилося телевізор впав з тумбочки, і хоча вона зі слів клієнта невисока, збиток телевізору завданий сильний. На екрані з'явилося кілька тонких, але довгих тріщин. Між тріщинами короткі кольорові смужки. У лівому верхньому кутку продовгасті плями жовто-червоного кольору. Така ж пляма в правому куті. У нас великий досвід по заміні панелей, тому знаємо де купити матрицю для телевізора в Києві.

✓ Роботи з виконання заявки: 

Ми спромоглися купити матрицю для телевізора в Києві і виконати результативну заміну. Такий ремонт виявився вигідним для замовника, оскільки значно дешевший, ніж придбання нового телевізора. На куплену деталь і ремонт в цілому замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість послуги телемайстра: 

Ціна нової матриці та її встановлення обійшлися 3900 грн.

✓ Висновки та поради телемайстра: 

Як показує практика, такі проблеми, як в даному випадку відбуваються через неправильну установку телевізора. Виходить, що даний випадок не виняток. Майстер рекомендував користувачеві встановити телевізор більш надійно, якщо є можливість, повісити на стіні (в даній моделі передбачена наявність спеціального кріплення). При подальшій експлуатації це дозволить уникнути різних механічних пошкоджень, особливо, якщо в будинку є маленькі діти.

 

Комментариев: 0 Просмотров: 202

Додати новий коментар