Заявка №
90183
✓ Пристрій, виробник, модель

40-дюймовий LED телевізор Самсунг UE40MU6470U (Samsung) з роздільною здатністю 3840x2160 (4K), наділений «розумним» функціоналом, у тому числі Smart TV (OS Tizen). У нього вбудований Wi-Fi модуль, а наявність роз'ємів і портів вражає своєю різноманітністю. В їх число входять HDMI, USB 2.0, компонентний вхід, композитний вхід та ін.

✓ Причина виклику телемайстра

Замовнику потрібне налаштування Smart TV телевізора, тому він викликав телемайстра в селище міського типу Чабани (Києво-Святошинський район Київської області). Ми надаємо такі послуги на виїзді, тому фахівець в обумовлений час прибув за вказаною адресою.

✓ Діагностика телемайстра

Дана модель досить сучасна, зі слів користувача її придбали не так давно, а тепер вирішили, щоб було виконане налаштування Smart TV телевізора. Пристрій в відмінному стані, він розташований у вітальні на стіні.

✓ Роботи з виконання заявки

Зважаючи на те, що модель з вбудованим Wi-Fi модулем, налаштування Smart TV телевізора виконувалося безпосередньо до роутера. Це досить зручно, оскільки задіювати дроти немає ніякої необхідності. Після налаштування цієї сучасної функції замовник отримав доступ до широкого асортименту додатків, в число котрих входить КіноПошук, КіноПростір, You Tube, Rutube, ZONA, KinoKong, Просто TV та багато інших.

✓ Загальна вартість послуги телемайстра

Така послуга коштувала 350 грн.

✓ Висновки та поради телемайстра

Користувач цього сучасного телевізора прийняв правильне рішення скористатися всіма перевагами, які закладені в цьому «розумному» телевізорі. Тим паче, що дана послуга виконується на виїзді, а тому замовнику не потрібно транспортувати громіздкий телевізор з тонкою та тендітною матрицею в сервісний центр. Після встановлення Smart TV досвідченим фахівцем, користувач зможе використовувати самі різні програми та дивитися на великому екрані те, що йому подобається.

Додати коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.