Питання, що стосуються відновлення телевізорів виникають досить часто. Рідкокристалічна (РК) матриця з LED підсвічуванням, по суті найдорожчий елемент телевізора, адже це високотехнологічний, і самий крихкий вузол в телевізорі. Погано, коли потрібна така процедура, як заміна матриці телевізора. Це трапляеться, коли з пристроєм необережно поводяться, коли порушуються правила його експлуатації. Зокрема, мова йде про удари по екрану, в результаті яких на ньому з'являється тріщини та полоси. Іншою причиною, коли потрібна заміна матриці телевізорів є потрапляння всередину них рідини.

Дата виконання: 04.02.2022
Заявка №:
20043
Пристрій, виробник, модель:
"Розумний" телевізор початкового рівня ЛДЖ 43UJ630V (LG) з 43-дюймовою матрицею, наділений хорошими комунікаційними можливостями. Для бездротового підключення інших пристроїв передбачені порти DLNA, WiDi, Miracast, Bluetooth та Wi-Fi. У телевізорі використовується IPS-панель з роздільною здатністю 4К 3840x2160 пікселів. Платформа LG Smart TV працює на базі нової операційної системи WebOS 3.5.
Причина виклику телемайстра:
Оскільки дуже сильно пошкоджено матрицю, замовник зателефонував до нашого сервісного центру та запитав, чи зможемо ми в домашніх умовах замінити екран на телевізорі LG. У цій послузі йому відмовлено та запропоновано доставити телевізор у майстерню, оскільки такої складності ремонт можливий виключно у стаціонарних умовах, де для цих цілей є умови та відповідне ремонтне обладнання.
Дата виконання: 10.01.2022
Заявка №:
20010
Пристрій, виробник, модель:
Ультратонкий 32-дюймовий телевізор Філіпс 32PHS5301/12 (Philips), що зібраний у Польщі, з наявністю функції Smart TV та бездротового модуля WI-Fi. У телевізора гарний набір роз'ємів, включаючи два HDMI, два USB, Ethernet-LAN RJ-45, роз'єм для супутникової приставки та інші. Аудіосистема загальною потужністю 16 Вт разом з такими технологіями, як Incredible Surround, Clear Sound, Auto Volume Leveller, Bass Control, Smart Sound відповідає за високу якість звуку.
Причина виклику телемайстра:
В телевізорі розбита матриця, причому досить сильно, тому замовник викликав нашого телемайстра, що надає послуги на виїзді. З цією несправністю можлива лише заміна матриці телевізора Philips, а оскільки такої складності ремонт не можливий у домашніх умовах, клієнту запропоновано привезти телевізор до сервісного центру.
Дата виконання: 24.05.2019
Заявка №:
90273
Пристрій, виробник, модель:
Самсунг UE32F5000AK (Samsung) - це 32-дюймовий LED телевізор за розумною ціною, котрий зібраний в 2013 році. Модель наділена двома динаміками загальною потужністю 20 Вт з технологією об'ємного звучання, а також двома роз'ємами HDMI, що дозволяє підключати до телевізора безліч джерел сигналу - ноутбуки, мультимедійні програвачі та ігрові приставки.
Причина виклику телемайстра:
Оскільки розбитою виявилась панель, можлива лише заміна матриці на телевізорі Самсунг. Більш того, такий ремонт виконується в стаціонарних умовах сервісного центру, тому в ремонті у замовника вдома було відмовлено. Після отриманих по телефону роз'яснень він погодився доставити телевізор в майстерню.
Дата виконання: 18.05.2019
Заявка №:
90267
Пристрій, виробник, модель:
32-дюймовий РК LCD телевізор Самсунг UE32J5200AW (Samsung), виготовлений в Угорщині, наділений такою технологією, як Smart TV. Дана модель з бездротовим інтерфейсом Wi-Fi, а завдяки наявності роз'ємів HDMI, цей телевізор перетворюється на головний елемент домашнього центру розваг.
Причина виклику телемайстра:
Замовник попросив, щоб була виконана термінова заміна LCD панелі телевізора, на якій в результаті падіння багато різних вад. Він хотів викликати телемайстра до себе додому, про те в даній послузі йому відмовлено та запропоновано доставити не робочий телевізор в нашу майстерню, де для такої складності ремонту, як заміна нової матриці є всі умови.
Дата виконання: 10.05.2019
Заявка №:
90248
Пристрій, виробник, модель:
ЕЛЖІ 42LM660T (LG) - це тонкий та елегантний 3D LED телевізор, що підтримує такі функції, як Smart TV та Wi-Fi. Дана модель виготовлена в 2012 році (Польща) і доповнена функцією «Машина Часу» (запис на зовнішній накопичувач), підтримка Skype.
Причина виклику телемайстра:
Потрібна термінова заміна матриці в телевізорі LG, на котрій механічні пошкодження. По телефону замовник повідомив, що ненавмисно потрапив по екрану зв'язкою ключів. Він попросив, щоб всі роботи виконувалися у нього вдома, однак йому відмовлено і запропоновано доставити телевізор в майстерню.
Дата виконання: 05.05.2019
Заявка №:
90230
Пристрій, виробник, модель:
РК LED телевізор з 39-дюймовою (99 см) матрицею Самсунг UE39F5500AK (Samsung) наділений прогресивними технологіями, такими як, Smart TV, Wi-Fi. У нього відмінний асортимент роз'ємів, в число яких входять три HDMI, два USB та ін. За якість об'ємного звуку несуть відповідальність два динаміка по 10 Вт кожен.
Причина виклику телемайстра:
В телевізорі пробитий екран, тому необхідна негайна заміна РК матриці телевізора. Оскільки такої складності ремонт можливий виключно в умовах сервісної майстерні, саме такі пояснення були дані замовнику по телефону, тому через деякий час він доставив його туди.
Дата виконання: 26.04.2019
Заявка №:
90209
Пристрій, виробник, модель:
42-дюймовий телевізор ЛЖ 42LB631V (LG) з функцією Smart TV на платформі WebOS та Full HD екраном. Серед інтерфейсів підключення можна відзначити HDMI, SCART, USB, компонентний та композитний входи, аудіовхід для ПК і Ethernet (RJ-45). У телевізорі використовується двоканальна аудіосистема загальною потужністю 20 Вт з підтримкою технології об'ємного звучання.
Причина виклику телемайстра:
Клієнту необхідна заміна екрану телевізора LG 42-дюйма, що зроблена в нього вдома, з цієї причини він викликав телемайстра. Однак в даній послузі йому відмовлено та запропоновано привезти телевізор в сервісний центр. З розповіді користувача з'ясували, що через неакуратне поводження дуже сильно пошкоджений екран, на ньому не можливо дивитися передачі.
Дата виконання: 20.04.2019
Заявка №:
90197
Пристрій, виробник, модель:
32-дюймовий РК телевізор Самсунг UE32J4500AK (Samsung) з LED матрицею наділений такими технологіями поліпшення зображення, як HyperReal, Wide Color Enhancer (Plus). Модель підтримує сучасну функцію Smart-TV (ОС Orsay), у неї є вбудований модуль Wi-Fi, завдяки чому телевізор може використовуватися, як повноцінний мультимедійний пристрій.
Причина виклику телемайстра:
Неминуча заміна матриці телевізора Samsung, оскільки в результаті падіння зі столу на ній різного роду механічні пошкодження. З цієї причини замовник хотів викликати телемайстра на дім, але оскільки такий ремонт неможливий в домашніх умовах, він привіз телевізор в сервісну майстерню.
Дата виконання: 11.04.2019
Заявка №:
90190
Пристрій, виробник, модель:
У 42" РК LED телевізорі ЛДЖІ 42LF580V (LG), що зібраний в 2015 році, втілені всі сучасні розробки, у тому числі наявність функції Smart TV. У телевізорі використовується потужний процесор зображення Triple XD, у нього інтегрований модуль Wi-Fi. Модель має хороший набір роз'ємів та портів, таких як, три HDMI, три USB 2.0 і інші.
Причина виклику телемайстра:
Дізнавшись вартість заміни матриці телевізора LG, замовник спочатку хотів, щоб телемайстер приїхав до нього на дім та зробив ремонт, оскільки екран сильно розбитий. Але це не можливо, тому телевізор доставлений в сервісний центр. Від корисувача дізналися, що проблема трапилася під час святкування дня народження, спрямована пляшка шампанського зіграла злий жарт, тому що корок потрапив у екран телевізора, що розташований на стіні.
Дата виконання: 25.03.2019
Заявка №:
90169

В 42" Smart TV телевізорі ЛДЖ 42LB631V розбита матриця. Замовник подзвонив в сервісний центр, щоб викликати телемайстра до себе на дім. Однак такий ремонт, як заміна розбитого екрану телевізора в домашніх умовах не виконується, тому він доставив його в сервісний центр, упакованим в коробку від виробника. З його розповіді з'ясували, що дитина гралася пістолетиком з кульками, які потрапили в екран, на ньому відразу з'явилася дірочка, що світиться, трохи вище ще одна, але меньших розмірів, навколо яких тонкі тріщини.