Заявка №
90245
✓ Пристрій, виробник, модель

32-дюймовий рідкокристалічний LCD телевізор ЛДЖІ 32LB530U (LG) наділений широким набором портів та роз'ємів, в тому числі двома HDMI 1.4, USB 2.0, SCART та іншими. У ньому використовується потужний процес зображення Triple XD Engine.

✓ Причина виклику телемайстра

Потрібен терміновий ремонт телевізорів з виїздом на дім, оскільки на екрані телевізора не якісне зображення, які дуже сильно заважають перегляду. Щоб не транспортувати пристрій в майстерню, що робиться не в перший раз, замовник викликав телемайстра до себе додому. По телефону з ним були обговорені всі нюанси, а також дата і час виїзду.

✓ Діагностика телемайстра

Після розбирання телевізора з'ясувалося, що в ньому використовується матриця LC320DXE (SG) (R1), але щоб точно визначити який модуль вийшов з ладу, потрібна первинна діагностика. З її допомогою телемайстер, що віїзджає на дім, точно встановив, що проблема в роботі плати Main Board EAX64891306 (1.1) з тюнером EBL61240503. А також те, що ремонт телевізорів з виїздом на дім можливий на компонентному рівні.

✓ Роботи з виконання заявки

Після того, як були перепаяти несправні деталі, в число яких входять конденсатори різного номіналу, резистори, мікросхеми, несправність пропала. Незважаючи на всю складність, став можливим такий ремонт телевізорів з виїздом на дім. На нього видана гарантія.

✓ Загальна вартість послуги телемайстра

Ціна такого ремонту склала 1200 грн.

✓ Висновки та поради телемайстра

Схоже, що цей ремонт телевізорів з виїздом на дім знадобився не через неправильну його експлуатацію. Видно, що телевізор використовується в належних умовах, з урахуванням всіх правил (нормальна вологість в кімнаті, немає скупчення пилу, належний догляд і т.д.). Телемайстром зроблено висновок, що можливо, проблема в самому пристрої (заводської шлюб). Користувачеві рекомендовано при найменших збоях в роботі телевізора, негайно звертатися в сервісний центр, ніякі самостійні дії не робити!

Додати коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.