Сьогодні, телебачення залишається найпопулярнішим способом проведення дозвілля, однак бувають випадки, коли на заваді цьому встають різноманітні несправності телевізорів, наприклад, коли телевізор не вмикається, при цьому горить світлодіод або блимає індикатор червоним кольором. В даному випадку, головне не впадати в паніку, а розібратися, що стало поштовхом такої поведінки техніки. Подібних причин існує багато, всі вони можуть бути викликані різними ушкодженнями, як всередині телевізора, так і виходом з ладу будь-яких важливих деталей в електроланцюзі. Зважаючи на те, що сучасні телевізори є максимально складними електроприладами, в причинах несправності, коли червона лампочка горить, але телевізор не вмикається, розібратися зможе лише фахівець.

Зробивши заявку на сайті чи зателефонувавши по телефону, ви зможете викликати досвідченого телемайстра на дім, котрий приїде за вказаною адресою у визначений час і за допомогою проведеної діагностики визначить, чому індикатор світиться, а телевізор не вмикається. Ним обслуговується м. Київ і передмістя, а на всі роботи видається гарантія.

Нюансів у даної несправності налічується багато, однак суть її досить проста - телевізор не вмикається або, вмикається, але зображення, звучання відсутні, однак горить лампочка. В деяких випадках певну кількість разів блимає світлодіод, що є свого роду самодіагностикою телевізора. Коли блимає лампочка різну кількість разів, чи індикатор горить постійно, телевізор не вмикається, не реагуючи ні на які дії, це свідчить про різні типи несправностей. Іноді з причини проблем з SSB платою, в окремих випадках через поломки блоку живлення також горить червона лампочка, однак техніка вмикатися не хоче. Такі несправності проявляються досить часто. Як свідчить практика, проблема може полягати в процесорі чи вторинних ланцюгах. Заміна процесора не завжди є доцільною, тому насамперед майстром перевіряються всі напруги, що надходять на нього (можливе зниження показників, чи напруги відсутні взагалі). За Standby йде управління LED світінням (закриття, відкриття транзистора). Якщо транзистор замкнутий, також горить індикатор, а телевізор не вмикається. Іноді після включення телевізор загоряється і через кілька секунд вимикається. Це свідчення того, що з ладу вийшла одна з внутрішніх мікросхем, а тому швидке вимкнення - це своєрідна захисна функція. З усіма вищеописаними проблемами вкрай важко розібратися самостійно, саме тому затребуваною є послуга - виклик телемайстра на дім, що позбавить клієнта від доставки громіздкої техніки в сервіс.