Всі вже давно забули про той час, коли доводилося постійно підходити до телевізора, щоб перемкнути кнопкою потрібний канал, абож вручну налаштувати яскравість, контрастність зображення, детально вивчати інструкції, щоб не збити налаштування натисканням випадкових кнопок. Сьогодні, для всіх цих цілей можна використовувати пульти дистанційного керування, що володіють широким спектром сучасних «розумних» властивостей, можливостей. Однак, цей компактний пристрій піддається різним механічним пошкодженням, програмним збоям, причому більшою мірою, ніж безпосередньо сам телевізор. Що ж робити, якщо телевізор не реагує на пульт?

Якщо пульт дистанційного керування не приймає сигнал, не слухається, перестав реагувати, причин цьому може бути декілька, розібратися з якими зможе приватний телемайстер, викликати котрого можна на дім чи офіс. Залишивши заявку на сайті або зателефонувавши по телефону, фахівець на своєму автотранспорті приїде за вказаною адресою, у зручний для клієнта час і оперативно вирішить проблему. За допомогою діагностики буде визначена несправність, адже не завжди поломка ховається в пульті. Бувають випадки, коли причина несправності телевізора, а це потребує більш складних дій. Наш телемайстер обслуговує м. Київ і передмістя, що максимально зручно, адже тепер користувач має можливість заощадити час, сили, кошти. На всі ремонтні роботи буде надана гарантія.

Варіантів проблеми, коли телевізор перестав реагувати на пульт, може бути декілька. Якщо пристрій з дальньої відстані погано передає сигнал, працює не постійно, можливо, потрібна звичайна заміна елементів живлення. Ще однією причиною, коли пульт не реагує, може бути вихід його з ладу або інфрачервоного датчика телевізора. У даній ситуації, варто звернути увагу саме на пульт, адже він може ламатися набагато частіше, ніж телевізор. У деяких моделей телевізорів виникає проблема, коли пропадає сигнал від пульта ДК, але є реакція на натискання кнопок (моргання індикатора дистанційного керування), при цьому дій ніяких не відбувається. Цілком можливо, що в даній ситуації потрібною буде перепрошивка ПЗ телевізора до останньої версії. Ще однією, досить поширеною проблемою, коли телевізор не реагує на пульт, може стати зміна частотного посилу. Як наслідок, візуально він працює, подає імпульс, здатний навіть управляти іншими приладами, якщо це універсальний пристрій, однак телевізор на нього ніяк не реагує. Створюється враження, що проблема саме в телевізорі. В даному випадку, встановити «діагноз» краще довірити досвідченому фахівцеві. Якщо телевізор не включається з пульта, ніяк не сприймає його сигнали, але пульт «життєздатний», швидше за все несправність безпосередньо в самому телевізорі. Причин даної проблеми декілька - несправність процесора управління або вихід з ладу фотоприймача.