Заявка №
20020
✓ Пристрій, виробник, модель

32-дюймовий LCD телевізор Соні KLV-32NX400 (Sony) з роздільною здатністю 1366x768 пікселів, аудіосистемою із загальною вихідною потужністю 20 Вт та кутом огляду 178°. Телевізор наділений такими портами та роз'ємами, як 3 композитні відеовходи, 4 HDMI, вхід ПК (15-роз'ємний кабель D-Sub) + Аудіовхід, USB 2.0, аудіо/відео вхід RCA та інші.

✓ Причина виклику телемайстра

Телевізор не включається та не світиться індикація, перед цим спостерігалося миготіння кадрів. Як показує практика, дізнатися скільки коштує ремонт телевізора Соні з такою несправністю можна тільки після діагностики. Щоб не транспортувати несправний телевізор до сервісного центру, замовник викликав телемайстра, який надає послуги на виїзді.

✓ Діагностика телемайстра

Телемайстер приїхав за вказаною адресою та дізнався від клієнта, що несправність виявилася після того, як телевізор працював під час грози. Після того, як його розібрали, з'ясувалося, що в цій моделі використовуються такі модулі, як матриця LTY320AP04 та плата живлення CEM-1>EP(GW+LP)<, у роботі якої виникла несправність, згоріли деякі деталі. Саме тому телевізор не включався. Визначивши скільки коштує ремонт телевізора Соні з такою проблемою та отримавши згоду від замовника, він приступив до ремонту.

✓ Роботи з виконання заявки

Для відновлення працездатності блоку живлення знадобилася заміна таких компонентів, як електролітичні конденсатори, діоди, резистори. Також довелося перепаяти одну мікросхему. Щоб прибрати миготіння кадрів, виконано відновлення матриці. Після такого ремонту, на який видано гарантію, усі заявлені несправності усунуті.

✓ Загальна вартість послуги телемайстра

Цей результативний ремонт коштував замовнику 1200 грн.

✓ Висновки та поради телемайстра

Загалом, попри те, скільки років цей телевізор уже пропрацював, він в хорошому стані. Він зміг би працювати й надалі без ремонту, якби не експлуатувався під час грози. Такого висновку дійшов телемайстер, який виконував ремонт. Він також рекомендував користувачеві порівняти, скільки коштував ремонт телевізора Соні в цьому випадку та скільки коштуватиме спеціальний стабілізатор напруги, тому чи є сенс у його придбанні.

Додати коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.