Терміновий післягарантійний ремонт телевізорів у Святошинському районі міста Києва у клієнта вдома чи офісі виконає досвідчений телемайстер в самий зручний для замовника час. Майстри готові виїхати в усі мікрорайони міста - Святошино, Борщагівка (Південна, Михайлівська та Нікольська), Берківці, Біличі, Академмістечко, Новобіличі. Сьогодні така послуга, як ремонт телевізорів на дому є максимально актуальною, адже основною причиною появи несправностей в даному районі є проблеми з електрикою. Це - стрибки, заниження, відключення напруги, подача в побутову мережу напруги 380 Вольт. Саме тому ремонт телевізорів Святошино - це як правило з відновлення блоку живлення, центральної плати управління та ін.

Святошино засноване в 2001 році, коли в столиці проводилася адміністративно-територіальна реформа, результатом котрої на базі Ленінградського району створено Святошинський, до якого приєднаний житловий масив Галагани. Він є південно-західною околицею міста, площа якої 110 кв.км., з чисельністю мешканців близько 320 000 чоловік. Район протяжністю більше ніж 12 км має певну цінність в гідрологічному, рекреаційному відношенні, на його території розташовано 5 парків, загальною площею 65,75 га.

Даний регіон столиці має деякі особливості, оскільки перераховані вище мікрорайони складаються не тільки з багатоповерхових будинків, але індивідуальних приватних будинків також. Головними транспортними магістралями тут є - проспекти Перемоги, Академіка Корольова, Леся Курбаса, Академіка Палладіна, бульвари Ромена Роллана, Академіка Вернадського, Кольцова, а також безліч вулиць, котрі в годину пік максимально перевантажені. Все це свідчить про те, що ремонт телевізорів Борщагівка чи Біличі краще виконувати вдома у клієнта, адже транспортування великої, важкої, при цьому крихкої техніки в сервіс центр буде не простим. Телемайстер, що приїде в обумовлений час, зможе виконати якісний ремонт телевізорів Академмістечко або за іншою адресою, незалежно від складності несправності.