Звернувшись по допомогу до приватного телемайстра, котрий обслуговує Солом'янський район, післягарантійний ремонт телевізорів на дому у клієнта буде виконаний на високому професійному рівні. Телевізори, не зважаючи чи то LED, РК або плазмові панелі, максимально складні у технологічному сенсі. Крім цього, вони досить крихкі, габаритні, а це означає, що транспортувати їх в сервіс досить складно. Саме тому максимально затребуваною є така послуга, як ремонт телевізорів у Відрадному та інших мікрорайонах, у тому числі Чоколівський бульвар, Відрадний, Караваєві Дачі, Жуляни. Прибувший на своєму автотранспорті майстер, забезпечений всім необхідним, проведе діагностику несправності, тільки потім виконає ремонт телевізорів Відрадне. Користувачеві необхідно лише зателефонувати чи оформити заявку на сайті.

В результаті адміністративно-територіальної реформи в жовтні 2001 року, на базі Жовтневого, а також Залізничного районів було створено новий, Солом'янський. Він є одним з трьох центральних районів правого берега Києва. Район Солом'янка площею 40 км.кв., тут проживає близько 336 000 мешканців. Характерною рисою даної території є найбільші транспортні об'єкти столиці – Залізничні станції Київ-Пасажирський, Київ-Товарний, аеропорт Київ-Жуляни. Район налічує 65 промислових підприємств, 54 НДІ, 6 вищих навчальних закладів. У 2004 році Чоколівка, що є частиною Малої Окружної дороги була реконструйована в швидкісну магістраль.

Солом'янський район активно забудовувався, на зміну невеликим будинкам, прийшли 9-18-поверхові. Постійні перебої з електрикою, стрибки, подача в електромережу завищеної напруги, неправильне поводження з технікою з боку користувача, є головними причинами, чому так необхідний ремонт телевізорів у Відрадному. Незважаючи на наявність швидкісних трас, трьох станцій метро Солом'янського району (Політехнічний інститут, Шулявська, Берестейська), проблема з «корками» на дорогах не вирішена. Саме тому жителі таких мікрорайонів, як Солом'янка, Чоколівка, Караваєві Дачі, все частіше користуються послугою - ремонт телевізорів у Відрадному на дому користувача. Наші майстри обслуговують всі вулиці даного району, у тому числі Архітекторську, Федьковича, Фурманова, Ушинського, Глінки, Газову, Садову та інші, а також Чоколівський бульвар. На всі виконані роботи надається гарантія.