Якщо у вас з будь-яких причин вийшов з ладу телевізор - не включається, пропало зображення або звук, не реагує на пульт ДУ, відновлювальні роботи можуть бути виконані на дому у замовників, котрі проживають на території Шевченківського району міста Києва. Зробивши виклик по телефону, або заповнивши заявку на сайті, приватний телемайстер прибуде за вказаною адресою, будь це Лук'янівка, Дорогожичі, Сирець, Татарка, Нивки, Шулявка чи Берестейська. Володіючи сучасними знаннями, необхідним обладнанням, ним буде виконана попередня безкоштовна діагностика, точно виявлена несправність, тільки потім - післягарантійний ремонт телевізора на дому. Сьогодні, така послуга є максимально актуальною, і це досить легко пояснюється. Відтепер користувачеві не потрібно витрачати час, сили, гроші на транспортування габаритного пристрою в сервісну майстерню. Прибулий в найзручніший час фахівець, виконає якісний ремонт телевізорів Cирець чи в інших мікрорайонах.

Шевченківський район створений в 1937 році, але в 2001, в результаті злиття з колишніми Радянським, Старокиївським, він значно збільшився. Раніше, дана територія була центром Київської Русі. Саме тут Апостолом Андрієм був поставлений хрест, а Святим Володимиром закладені основи держави. Шевченківський район розташований на правому березі Дніпра в центрі столиці. Його площа становить 27 км.кв., де проживає близько 235 тисяч мешканців. До нього увійшли такі мікрорайони, як Дорогожичі, Гончарі-Кожум'яки, Лук'янівка, Нивки, Кудрявець, Сирець, Татарка, Волейків, Шулявка, Берестейська. Сьогодні, в ньому об'єднані будівництво, високопродуктивна промисловість, розгалужена торгівля, охорона здоров'я, сфера побутового обслуговування, навчальні заклади. На даній території розташували свої посольства та представництва 50 держав світу.

Незважаючи на те, що Шевченківський район налічує 13 станцій метрополітену, велику кількість автотрас, однак в розпал робочого дня вкрай важко перевезти вийшовший з ладу телевізор в сервіс центр. Несправність телевізора може виникати з різних причин, що включає, некоректне поводження з технікою з боку користувача, стрибки напруги чи банальний заводський брак. Саме тому зручно, максимально вигідно виконувати ремонт телевізорів Дорогожичі або ремонт телевізорів Татарка на дому у замовника. Якщо виникне потреба, наш майстер підключить, налаштує новий телевізор. Виконавши свою роботу, ним буде надана гарантія.