Однією з найпоширеніших і затребуваних компаній в світі по праву вважається Самсунг. За статистичними даними бренду належить близько 50% ринку продажів всієї телевізійної техніки. Успішно компанія зарекомендувала себе на ринку України, що в більшій частині пов'язано з удосконаленням РК телевізорів, впровадженням найпрогресивніших технологій. Всі моделі наділені Smart TV, доповнені найрізноманітнішими корисними функціями, тому їх називають «розумними телевізорами». Використання LED-технології дозволило досягнути не тільки найвищого рівня контрасту, а й ультратонкого дизайну. Крім того, телевізори марки Самсунг економічні в плані енергоспоживання. Однак, не дивлячись навіть на високу якість збірки, будь-якій техніці властиво ламатися, тому ремонт телевізорів Samsung неминучий.

Сьогодні, наші майстри готові запропонувати таку затребувану послугу, як відновлення працездатності телевізора вдома у замовника, що не тільки максимально зручно, але й вигідно фінансово. Кваліфікований працівник прибуде на своєму автотранспорті за вказаною адресою в місті Київ та його передмістях, в точно встановлений час і виконає негарантійний ремонт телевізора Samsung, будь то РК (LCD, LED) чи плазмова панель. Завдяки наявності сучасного обладнання, а також великого багажу знань, відновлювальні роботи виконуються у клієнта вдома, не залежно від моделі телевізора, діагоналі екрану або складності поломки. Ремонтним роботам передує точна діагностика пристрою, яка виконується абсолютно безкоштовно. На весь ремонт телевізорів Самсунг дається гарантія.

Як показує практика несправності телевізорів даного виробника пов'язані з центральними платами управління (SSB) і БЖ. У плазмових панелях до несправностей більше схильні блоки логіки, блоки управління панелі плазми XY і Z. При усуненні проблеми, потрібно розуміти, що телевізор це технологічно складний прилад, а, тому довіряючи ремонт телевізорів Samsung не професіоналу, або намагаючись виконати його самостійно, можна розпрощатися з ним назавжди. Для майстра, який в приватному порядку виконає ремонт телевізорів Samsung в Києві і передмістях столиці немає нічого не можливого, тому якщо розбита матриця, техніка не включаться, вимикається, на екрані пропало зображення, викликайте майстра додому і ваша проблема гарантовано буде вирішена.