Продукція під брендом Містері створюється однойменною компанією, заснованою в США. Головним критерієм успіху компанії є максимально проста, при цьому ефективна ідеологія - запропонувати користувачеві надійні, якісні товари за прийнятну вартість. Цю ідею уособлює логотип компанії з єдинорогом. Спираючись на західні і східні традиції, єдиноріг символізує гармонію і досконалість. Спочатку дана компанія спеціалізувалася по випуску автомобільної електроніки і акустичних систем. З 2008 року розпочато випуск домашньої AV і побутової техніки. На сьогоднішній день в каталозі компанії є аудіо, відео техніка, у тому числі домашні кінотеатри, РК, LCD і LED телевізори, саундбари, мультимедійні пристрої та багато іншого. Продукція Містері доводить сучасному ринку, що вона може конкурувати, оскільки відповідає стандартам якості. У поєднанні із застосуванням інноваційних технологій і невисокої ціни, продукція цікава для багатьох користувачів по всьому світу. Однак ремонт телевізорів Mystery потрібен з самих різних причин.

Післягарантійне якісне відновлення будь-якої моделі телевізора даного виробника пропонує приватний майстер Київ, який на своєму автотранспорті прибуде на дім до клієнта в самий зручний для нього час. Забезпечений всім необхідним, щоб виконати ремонт телевізорів Mystery на професійному рівні, фахівець з допомогою точної безкоштовної діагностики зможе правильно визначити несправність і успішно її ліквідувати. Завдяки досвіду роботи і великому багажу знань, приватний майстер візьметься за вирішення будь-якої, навіть найскладнішої проблеми.

Як показує практика, ремонт телевізорів в Києві даного бренду потрібен з різних причин, наприклад, при виникненні проблеми з читанням формату mkv, при втраті сигналу між телевізором і пультом ДУ, при виникненні неполадок з БЖ. При цьому існують більш серйозні проблеми, коли необхідно відновлювати чи міняти повністю різні модулі, які вийшли з ладу. Якщо ваш телевізор не включається, на екрані з'явилися смуги, немає звуку або виникли інші поломки, не варто відкладати, оскільки звернувшись до майстра, який працює вдома у клієнта м.Київ і передмістя, проблема буде вирішена досить оперативно, а на усі виконані роботи дана гарантія.