Торгова Марка Бравіс протягом тривалого часу займається виробництвом якісної, надійної аудіо-, відео-, цифрової техніки, а також різних аксесуарів за цілком доступною ціною. Спеціалізуючись в даних категоріях, компанія наслідує досвід світових трендів, представляючи на ринку сучасні багатофункціональні пристрої, котрі за якістю нічим не відрізняються від продукції відомих виробників. Філософією бренду є переконання в тому, що будь-яка техніка повинна бути наділена необхідним функціоналом, привабливим зовнішнім виглядом і чесною ціною. LCD-телевізори та домашні кінотеатри Бравіс оснащуються всім, що користувач очікує побачити в даному сегменті. Це - сучасний плоский дизайн з тонкою рамкою, наявність LED-підсвічування, максимально якісна матриця, відтворення аудіо, відео контенту з накопичувачів USB, тривалий час експлуатації без несправностей. Заводи, на яких виробляється дана техніка, відносяться до числа найбільш високотехнологічних виробництв Китаю, при чому нарівні з такими світовими брендами, як Lenovo, Huawei або ZTE. Незважаючи на це, ремонт телевізорів Bravis все ж необхідний.

Щоб уникнути доставку великогабаритної, крихкої техніки в сервісний центр, на сьогоднішній день популярною і затребуваною є послуга - виклик приватного телемайстра на дім. Фахівець, що приїде на своєму автотранспорті в зазначений час, виконає негарантійний ремонт в місті Київ та околицях столиці, будь-якої марки телевізора, незалежно від діагоналі екрану або складності поломки. Перш ніж здійснювати навіть найпростіший ремонт телевізорів Бравіс виконується безкоштовна діагностика несправності, точно визначається проблема і тільки потім майстер береться за відновлювальні роботи. Для цього у нього є чималий досвід роботи, а також сучасне обладнання та інструменти.

Як показує практика, в 90% випадків поломки телевізорів даної Торгової Марки мають типову несправність, тому викликавши майстра Київ на дім, вони будуть усунені максимально оперативно. Як правило, ремонт телевізорів Bravis потрібен з кількох причин, а саме, коли з ладу вийшов інвертор, перегоріли елементи в блоці живлення, несправна лампа підсвічування або з'явилися биті пікселі. Володіючи великим багажем знань, фахівець швидко поверне пристрій в робочий стан за цілком доступною ціною. Впевнений у своїй роботі приватний майстер, видасть гарантію на відремонтовану ним техніку.