Такий різновид телевізійної техніки, як Smart TV, увійшов в повсякденне життя користувачів порівняно недавно, вона відноситься до нового покоління пристроїв, з величезним спектром досить унікальних можливостей. Практично, це повноцінний комп'ютер, котрим можна керувати не встаючи з місця. Смарт ТБ ще називають «розумним телевізором» завдяки високій функціональності, великим можливостям. На такому телевізорі можна переглядати Blu-ray, 3D фільми, в ньому присутні ігрові консолі, що дозволить грати в ігри, є повний вихід в Інтернет. Однак, Smart TV відносно «молодий» продукт, тому періодично оснащується більш новими додатками, доповненнями, опціями здатними удосконалювати систему. Найпоширенішими є Смарт ТБ телевізори, що працюють на базі ОС Linux, Android. Фірми-виробники даних пристроїв - це досить популярні компанії Sony, LG, Samsung, Panasonic, та ін. Незважаючи на високу якість, з часом будь-яким телевізорам потрібен ремонт.

Зробивши заявку на сайті або зателефонувавши по телефону, у вас з'явиться прекрасна можливість скористатися такою послугою, як післягарантійний ремонт РК ТВ або настройка Смарт телевізорів на дому у користувача, незалежно від моделі, виробника, ступеня поломки. Сьогодні, дана послуга є максимально затребуваною, оскільки позбавляє користувача від зайвих клопотів з транспортування громіздкого, при цьому дуже крихкого Smart TV телевізора в сервіс. Приїхавши на своєму автотранспорті за вказаною адресою, в обумовлений час фахівець, має у своєму розпорядженні все, що необхідно для того, щоб ремонт всіх моделей Смарт ТБ телевізорів був виконаний на високому професійному рівні.

Як зазначалося вище, даний вид техніки передбачає наявність Інтернету, відповідно, ремонт, як правило, пов'язаний з неправильною роботою ОС, інших функцій. До найпоширеніших, слід віднести - застарілу прошивку, коли система не встигає за постійними оновленнями, тобто їй потрібна повна модернізація. Відсутність потрібних установок, теж є проблемою, адже може не відтворюватися відео. В даному випадку для адекватної роботи Smart TV необхідно застосовувати спеціальні плеєри або попередньо завантажувати посилання на потрібні кінофільми. Досить поширеною несправністю є «забита» пам'ять, тому необхідно регулярно очищати кеш. Якщо в деяких випадках, з вищепереліченими проблемами, користувач може впоратися сам, бувають випадки, коли ремонт сучасного телевізора варто довірити тільки фахівцеві. А саме тоді, коли, самостійно відключаються функціі чи з'являються неполадки зі звуком. Дані проблеми можуть бути пов'язані з недоробками ПЗ, в деяких випадках навіть з самим «залізом». Яка би несправність не сталася зі Смарт ТБ телевізором, кращим рішенням стане виклик телемайстра на дім, котрий обслуговує м. Київ і передмістя. На весь виконаний ремонт буде надана гарантія.