Такий вид техніки, як LED телевізори знайшли широку популярність. По суті, це ті ж РК телевізори, в котрих для підсвічування екрану замість ламп використовуються світло випромінюючі діоди, тож єдиною відмінною рисою між РК і LED телевізорами є тип підсвічування. У першому випадку застосовуються лампи, у другому - діоди. Так як світлодіоди володіють яскравим світінням, відповідно моделі з ЛЕД екраном вирізняються високою яскравістю екрану, що дає можливість комфортно переглядати телепередачі, навіть у яскравих кімнатах. Існує два типи підсвічування – бокове (Edge), де світлодіоди розташовані по периметру корпусу телевізора і заднє (Direct), коли вони розташовуються рівномірно позаду матриці. Кращі результати по якості зображення дає підсвічування Direct, дешевшим є Edge, тому більше застосовується при виробництві. Використання діодної матриці дозволило поліпшити спектр параметрів, що несуть відповідальність за виведення якісного зображення. До плюсів варто віднести досить значне зниження енергоспоживання. При цьому, будь-якій техніці властиво ламатися, відповідно ремонт LED телевізорів неминучий.

Якщо з будь-яких причин ЛЕД телевізор вийшов з ладу, відмінним рішенням проблеми стане така послуга, як виклик телемайстра на дім. Наш досвідчений фахівець, котрий має в наявності необхідні інструменти, обслуговує столицю і її передмістя. Зробивши виклик по телефону чи заповнивши заявку на сайті, післягарантійний ремонт LED телевізорів в Києві буде виконаний на високому професійному рівні. Сьогодні, дана послуга є максимально затребуваною, оскільки звільняє власника техніки самостійно транспортувати громіздкий пристрій в сервіс центр. Перш, ніж виконувати будь-які відновлювальні роботи, здійснюється безкоштовна діагностика, що дозволить точно визначити несправність.

Необхідно розуміти, що усілякий ремонт РК телевізора припускає наявність "підводних каменів", про які знає наш досвідчений фахівець, оскільки пристрій зі складною технічною архітектурою. Причин, які виводять з ладу LED телевізор, безліч - сильні перепади напруги (поломка блоків, котрі несуть відповідальність за формування зображення), збої в програмі, механічні пошкодження (розбитий корпус, плями "битих" пікселів на екрані та ін.). Якщо, наприклад, розбитий екран, в більшості випадків ремонт LED телевізора недоцільний, адже заміна матриці може сягати 80% вартості самого пристрою. Основна плата (Main Board) - це модуль, необхідність якого важко переоцінити. Даний блок відповідає за управління всіх головних вузлів - БЖ, інвертора, таймінг-контролера. Тут розташовані центральний процесор, тюнер, пам'ять. Якщо в LED телевізорі з'явилися пошкодження на зображенні, проблеми з управлінням, налаштуванням, швидше за все поломка основної плати, відновлення котрої складне, відповідно дороге. Звернувшись за допомогою до приватного телемайстра, будь-яка проблема буде вирішена, а на виконані роботи видана гарантія.