На сьогоднішній день лсд телевізори практично повністю витіснили кінескопні, пропонуючи користувачам будь-які розміри - від невеликих, переносних до величезних, з діагоналлю екрана більше метра. Ціновий діапазон даних пристроїв досить великий, що дає можливість підібрати техніку для своїх потреб, фінансовим можливостям. LCD (Liquid crystal display) чи рідкокристалічний - це телевізор з РК дисплеєм і ламповим підсвічуванням. Це означає, що сам екран виготовлений на основі рідких кристалів. TFT-LCD є різновидом рідкокристалічного дисплея, в якому застосована активна матриця, керована тонкоплівковими транзисторами. LCD телевізори вважаються лідерами по відображенню статичних сцен. Також, вони відрізняються досить великими кутами оглядів, високими показниками інтенсивності яскравості, кольору (RGB), завдяки чому зображення на екрані надзвичайно реалістичне. Даний тип техніки відрізняється низькою робочою температурою, що гарантує їй відмінний ресурс роботи, виключаючи вигоряння пікселів. При цьому, будь-яка, навіть сама надійна техніка, з часом виходить з ладу, і LCD телевізори не виняток.

Тепер, щоб виконати післягарантійний ремонт LCD телевізорів Київ, не обов'язково транспортувати громіздкий, при цьому досить делікатний пристрій в сервіс центр. Заповнивши заявку на сайті або зателефонувавши по телефону, можна скористатися послугою телемайстер на дім, котрий приїде в певний час за вказаною адресою і відновить працездатність телевізора, що вийшов з ладу, незалежно від марки чи складності поломки. Перш ніж виконувати ремонт РК телевізорів, буде проведена безкоштовна діагностика, що дозволить точно визначити несправність, і якісно її ліквідувати. На всі роботи надається гарантія.

До типових несправностей лсд телевізорів слід віднести - вихід з ладу БЖ (як правило через стрибки напруги в мережі), несправність інвертора, лампи підсвічування, основного модуля SSB, матриці (биті піскелі). Якщо інвертор або блок живлення піддаються ремонту, то з матрицею все набагато складніше, оскільки її заміна досить дорога. Не менш трудомістким є процес заміни дефектних CCFL ламп підсвічування. Дана процедура досить складна, оскільки потребує повної чи часткової розборки TFT LCD модуля. Якщо у вашому телевізорі немає підсвічування, але зображення можна розгледіти, він не відразу включається, не включається чи немає зображення, пропав звук, не працюють деякі входи чи з'явилися інші несправності, наш телемайстер виконає якісний ремонт LCD телевизора, не тільки у столиці, але її передмістях.