Телевізори, з властивостями 3D, не є представниками нової технології зі створення зображення, вони лише здатні підтримувати модний тривимірний формат. Це означає, що РК-телевізори, плазмові панелі також можуть бути 3D. Відмінність даного типу пристроїв полягає в додатковій опції підтримки можливостей формування триде. Існує декілька технологій з відтворення об'ємного зображення, котрі відрізняються між собою якістю сприйняття. Це 3Д картинки або відео на основі анагліфа із застосуванням червоно-синіх окулярів. Окрім цього, тривимірний ефект може формуватися за допомогою авто стереоскопічної технології або ж поляризації стерео. Ще зовсім недавно, фільми в даному форматі можна було переглянути лише в деяких кінотеатрах. На сьогоднішній день така можливість з'явилася в дуже багатьох моделях сучасних «тонких» телевізорів, які практично не відрізняються за архітектурою побудови від LCD, LED або плазми. Однак, вони наділені низкою конкретних особливостей, тому ремонт будь-якої моделі 3D телевізора варто довіряти лише досвідченим спеціалістам.

Щоб максимально полегшити транспортування громіздкою техніки в сервіс, прекрасною альтернативою стане виклик телемайстра на дім, котрий приїде за вказаною адресою, у зручний для клієнта час, виконає ремонт, вийшовшого з ладу 3Д телевізора, незалежно від моделі, виробника чи складності поломки. Будь-яким відновлювальним роботам передує діагностика, за допомогою якої точно визначається несправність, що є гарантією кінцевого результату. Наш майстер візьметься за післягарантійний ремонт РК телевізорів в Києві і передмістях столиці, надаючи гарантію на всі виконані роботи.

Вкрай не рекомендується виконувати ремонт даного виду техніки самостійно, адже апарати, що підтримують функцію 3Д наділені складними додатковими модулями. Це – потужний процесор з обчислювальною потужністю сучасного комп'ютера, мережеві адаптери з виходом LAN (для підключення до Інтернету або сервера мультимедіа), Wi-Fi приймач, плата пам'яті і унікальний набір ПЗ. Втручання в таку складну систему, може спровокувати виникнення ще більших проблем. Найчастіше, несправності телевізійної техніки з тривимірним зображенням, викликані внаслідок механічних впливів (падінь, ударів, попадання рідини), що в свою чергу тягне пошкодження матриці, ремонт котрої не можливий. Не менш часто спостерігаються збої програмного забезпечення, вихід з ладу блоків живлення та ін. З цими та іншими проблемами впорається приватний телемайстер, для якого відновлення 3D телевізорів є спеціалізацією. Викликати спеціаліста можна за телефоном або заповнивши заявку на сайті.