Заявка №
90268
✓ Пристрій, виробник, модель

Манта 55LUA57L (Manta) - це доступний UltraHD телевізор з великою 55-дюймовою матрицею, повноцінною системою SMART TV на базі OS Андроїд 4.4 і високою енергоефективністю А класу. Модель ТБ відноситься до бюджетної категорії 4К телевізорів, вона наділена вбудованим модулем Wi-Fi і відмінним набором портів та інтерфейсів, в число яких входить три HDMI.

✓ Причина виклику телемайстра

Користувач викликав телемайстра на свою адресу (Святошинський район м.Києва), щоб в його присутності було виконане налаштування Андроїд ТБ, що дозволить йому переглядати на великому екрані свої улюблені програми, передачі та інший контент.

✓ Діагностика телемайстра

Телемайстер, що приїхав за вказаною адресою, побачив, що телевізор розміщений у вітальні на стіні. Така послуга, як налаштування Андроїд ТБ дає масу переваг, оскільки дана операційна система славиться відмінною оптимізацією під всі пристрої, вона працює без будь-яких «глюків» чи гальмувань, і телевізори не виняток.

✓ Роботи з виконання заявки

Завдяки тому, що налаштування Андроїд ТБ виконане на професійному рівні, користувач зможе у відмінній якості дивитися найрізноманітніший контент, скористатися такими додатками, як Online-кінотеатр, Play-Market, VideoMix, SeasonHit, Showmax та ін.

✓ Загальна вартість послуги телемайстра

Налаштування ОС Андроїд обійшлося замовнику 400 грн.

✓ Висновки та поради телемайстра

Замовник ознайомлений з тим, що на Android TV, так само як на смартфоні є можливість змінювати порядок розміщення ярликів додатків. Він розповів та в подробицях пояснив, як цим користуватися. Також телемайстер відповів на всі питання, що цікавили замовника по налаштуванню ТБ та використанню даної функції.

Додати коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.